1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks
 4. >
 5. Rozpalmy to na nowo, kotku!

Rozpalmy to na nowo, kotku!

123rf.com
Bycie w kilkuletnim związku może być nudne, a wkradająca się monotonia grozi utratą wrażliwości kochanków na wzajemne bodźce erotyczne. ALE tak być nie musi!

Rozmowy do rana i „motyle w brzuchu” – tak było po miesiącu znajomości. Nieodstępowanie na krok, radość ze wspólnie spędzonego czasu i… niesamowity seks. Codziennie, a nawet częściej – tak było po pół roku bycia razem. Pierwsze poważne zawody, żale, uprawianie seksu 3 razy w tygodniu – po 2 latach związku. Brak pobudzenia i podniecenia, wspólne wyjazdy chwilowo podtrzymujące relację, większe zainteresowanie dzieckiem niż partnerką – po 8 latach.

Co zrobić, by związek cały czas dawał  radość. Jak znów osiągnąć temperaturę zakochania? Oto moje propozycje:

 • Bądź romantyczna! Stwórz przyjazną atmosferę - kup czekoladki, szampana i odpowiednią bieliznę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a twój partner oszaleje, kiedy zaczarujesz go swoim wyglądem!
 • Bądź całuśna! Obdarowywanie prawdziwymi pocałunkami może być świetną frajdą, która zachęci do posunięcia się o krok dalej! A może gra w butelkę, tylko we dwoje? W tej zabawie nie będzie przegranych!
 • Hug me - fajnie jest się przytulać! Bliski dotyk sprawia, że czujemy się bezpiecznie i wyzwalamy pozytywną energię! Poza tym od niepozornego dotyku niedaleka droga do… sypialni!
 • Bądź mistrzynią flirtu! Wodzenie wzrokiem, seksowny uśmiech i nic więcej. Wszystko owiane nutka niepewności, która na nowo obudzi pożądanie i namiętność!
 • A może nieplanowany wyjazd? Na przykład do romantycznych Włoch, gdzie czeka przepiękne słonce i zapierające dech w piersiach krajobrazy, niesamowite jedzenie i wino! Wszystko to sprawi, że niejeden długoletni związek ponownie obudzi się do życia! A jeśli długi wyjazd nie jest chwilowo możliwy, to jedźcie w miejsce, gdzie się poznaliście. Albo chociaż zróbcie sobie piknik TYLKO we dwoje tuż pod miastem. Poczujecie, jakby czas się cofnął!
Każdy związek z biegiem czasu powszednieje. To zupełnie normalne. Warto robić wszystko, by podsycać ten ogień i wciąż  podrywać siebie nawzajem!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze