fbpx

Design erotyczny – Karim Rashid dla Fun Factory

Design erotyczny
fot. materiały prasowe funfactory-store

Designerzy bez skrępowania zerkają w stronę przemysłu erotycznego. Od dwóch dekad trendy na tym rynku wyznaczają marki wierzące, że piękna forma jest dla zabawek erotycznych obowiązkowa.
Dlatego też doczekaliśmy się mariażu znanego designerskiego nazwiska z renomowaną marką produkującą dobra erotyczne – Fun Factory. To niemiecka firma, która skutecznie zmienia powszechne postrzeganie zabawek erotycznych poprzez nadanie im nowych, niepoważnych form i żywych barw.

Najpierw Karim Rashid zaprojektował berliński berliński show room Fun Factory, , który w 2009 roku przy wtórze korków od szampana otworzył się dla zwiedzających i kupujących. Potem, czyli teraz, przyszedł czas na nowoczesną i designerską zabawkę erotyczną.

Design erotyczny
fot. materiały prasowe funfactory-store

Wysmakowany show room tej marki jest dwupoziomowym sklepem, połączonym z kawiarnią. Piękne wnętrze wypełnione kolorowymi wibratorami, kulkami, akcesoriami Fun Factory kojarzy się raczej ze sklepem z zabawkami niż z sex-shopem. Odbywają się w nim prelekcje, spotkania, pokazy, przewijają się turyści oglądający z wypiekami na policzkach te wszystkie futurystyczne cudeńka.

Karim Rashid, znany z niepowtarzalnego stylu i współpracy min. z Alessi, twórca niezliczonych trendy miejsc od Tokio do Nowego Jorku, także w tym przypadku spisał się na medal. Wzorzyste, kolorowe tło dla zabawek erotycznych jest równie przyciągające jak one same.

Design erotyczny
fot. materiały prasowe funfactory-store

Najwyraźniej sukces wizerunkowy i handlowy sklepu zachęcił obydwie strony do dalszych eksperymentów. Fun Factory, niemiecka marka słynna chociażby z powodu wprowadzenia pierwszych nienaturalistycznych wibratorów (niegdyś nie do pomyślenia, że zabawki erotyczne mogą być śmieszne i kolorowe), wysoko stawia poprzeczkę swoim współpracownikom. Karim nie wystraszył się wyzwania i w uroczy sposób połączył swoje znaki firmowe: kolor biały i różowy. Niemieckiej efektywności dodał lekkości i stworzył Mr. Pink. Organicznie w kształcie dildo – pełną humoru odpowiedź na różowe marzenia. Inspirujący przedmiot niosący przyjemność estetyczną i erotyczną.

Design erotyczny
fot. materiały prasowe funfactory-store

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć z berlińskiego sklepu Fun Factory na Ora­nien­bur­ger Straße – możecie zobaczyć tutaj.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze