Kobiecy seksapil: Kapryśna dama

seksapil
123rf.com

Seksapil to narzędzie komunikacji – w zależności od tego, kto jest nadawcą, komunikat brzmi inaczej i do kogoś innego trafia. Jak działa seksapil „kapryśnej damy”?


Siła twojego seksapilu polega na tym, że jesteś zaskakująca, zmienna i fascynująca. W poniedziałek możesz być słodka jak miód. We wtorek emanujesz chłodem. Powody? Często sama nie potrafisz ich określić. Trudno cię zaszufladkować, bo – jak dobra aktorka – potrafisz świetnie odgrywać różne role. Z równym przekonaniem potrafisz być niewinną pensjonarką, jak i wyuzdanym wampem. Doskonale wyczuwasz oczekiwania mężczyzny (nawet te, o których on nic nie mówi) i robisz wszystko, by pobudzić jego pragnienia. Tak naprawdę zależy ci, żeby pragnął tylko ciebie. I cały czas udowadniał swoje oddanie. Jeśli coś jest nie po twojej myśli, robisz awanturę lub zrywasz pod wpływem chwili. Potem żałujesz, wyciągasz rękę, roztaczasz swój czar i… jest jak w bajce. Nie na długo, bo twoim żywiołem są napięcia, adrenalina i jazda na emocjonalnym roller coasterze. To często kończy się tak, że mężczyzna znajduje spokój i ulgę w ramionach kobiety mniej interesującej i ekscytującej. A ty cierpisz i znów zastanawiasz się, dlaczego tak fascynująca kobieta jak ty jest sama.

Pamiętaj o tym, żeby…

…znaleźć emocjonalną równowagę. Zacznij od zapisania się na gimnastykę, w której ważna jest praca nad zharmonizowaniem energii. Idealna będzie joga, tai chi lub inne rodzaje chińskich ćwiczeń. Pracuj też nad poczuciem własnej wartości. Codziennie przed zaśnięciem pomyśl o co najmniej 10 rzeczach, za które jesteś wdzięczna sobie i innym. To proste ćwiczenie świetnie poprawia nastrój i samoocenę. Poważnie rozważ możliwość porozmawiania z terapeutą lub coachem o swojej skłonności do zmiennych nastrojów. Jeśli nad nią zapanujesz, nie tylko poczujesz się bardziej zadowolona z życia, ale też wzmocnisz swój kapitał erotyczny. Bo przebywanie z tobą będzie nie tylko ekscytujące, ale też naprawdę przyjemne.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze