1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda

Inteligencja piękna

By skóra wyglądała świetliście niezależnie od wieku, powinna być dobrze oczyszczona. (Fot. materiały prasowe)
Jaki jest sekret zdrowo wyglądającej i pełnej blasku skóry? Oczywiście dobre kosmetyki, sen i zrównoważona dieta mają spore znaczenie. Jednak to, co również decyduje o jej nieskazitelnym wyglądzie, to mądre oczyszczanie. Od niego wszystko się zaczyna. Jeśli więc chcesz, by twoja cera zyskała gładkość, miękkość i świeżość, sięgnij po nowy system inteligentnej pielęgnacji ageLOC LumiSpa iO.

Mówi się, że oczyszczanie to preludium pielęgnacji, dlatego że to jej pierwszy, najważniejszy element. Tylko dobrze oczyszczona skóra jest w stanie przyjąć nałożone następnie kosmetyki pielęgnacyjne i w pełni z nich skorzystać. By tak się jednak stało, rytuał oczyszczania musi być dobrze przemyślany. Samo przemycie twarzy wodą czy wacikiem nasączonym płynem to zdecydowanie za mało! Świetne efekty niesie oczyszczanie specjalnym urządzeniem ageLOC LumiSpa od Nu Skin, które w 2017 roku zrewolucjonizowało świat urody. Teraz, zaledwie 5 lat później, swoją premierę ma jego nowa wersja – ageLOC LumiSpa iO. To prawdziwe technologiczne cudo korzystające z koncepcji Internetu Rzeczy – jest zaprojektowane tak, by łączyć cię z rzeczywistością online. Czym różni się od poprzedniej wersji i dlaczego warto go używać?

Piękniejsza skóra dzięki aplikacji

System ageLOC LumiSpa iO od Nu Skin składa się z niezwykłego urządzenia i ageLOC LumiSpa Activating Face Cleansers, które zapewnią ci rytuał pielęgnacyjny na miarę XXI wieku. Trzecim elementem systemu jest natomiast aplikacja Nu Skin Vera w twoim telefonie, która łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth. Dzięki temu możesz dopasować oczyszczanie skóry do swoich potrzeb!

Aplikacja zapewni ci Inteligentny coaching, podpowiadając np. siłę nacisku czy zakres ruchów podczas stosowania urządzenia. Pozwala też na personalizację. Korzystając wygodnie ze smartfona możesz tworzyć nowe programy pielęgnacji: zmieniać czas, który poświęcasz na oczyszczanie skóry lub koncentrować się bardziej na partiach twarzy, na których szczególnie ci zależy. Znajdziesz tu też genialne narzędzie do mierzenia postępów – Oś Czasu Selfie. To, że system ageLOC LumiSpa iO poprawia kondycję skóry zostało potwierdzone w badaniach klinicznych, a dzięki uruchomieniu tej funkcji także przez jej użytkowników. Funkcja Oś Czasu Selfie w aplikacji Nu Skin Vera pozwoli ci na bieżąco śledzić nie tylko swoje postępy, ale też to, jak tydzień po tygodniu zmienia się twoja skóra. To nie wszystko. Aplikacja przypomni ci, że czas wymienić silikonową głowicę albo dokupić twój ulubiony produkt myjący Activating Cleanser wygodnie za jej pomocą. Oprócz tego znajdziesz w niej mnóstwo pielęgnacyjnych i motywacyjnych porad, rekomendacje kosmetyków, aktualizacje oprogramowania do urządzenia. Wszystko po to, by twoja droga do pełnej blasku skóry była nie tylko skuteczna, ale też przyjazna i łatwa!

Dzięki funkcji Oś Czasu Selfie w aplikacji Nu Skin Vera będziesz mogła na bieżąco śledzić nie tylko swoje postępy, ale też to, jak tydzień po tygodniu zmienia się twoja skóra. (Fot. materiały prasowe)

Dwie minuty dla miękkości i promienności

No dobrze, brzmi to wspaniale, ale jak stosować urządzenie ageLOC LumiSpa iO? Sięgaj po nie dwa razy dziennie i za każdym razem poświęcaj 2 minuty na rytuał oczyszczania. To naprawdę chwila, a tak wiele zmienia w wyglądzie twojej skóry. Zmocz ją letnią wodą, nałóż na nią porcję preparatu Activating Cleanser wielkości dużego migdała i rozprowadź ją po twarzy, a następnie oczyść ją przy użyciu ageLOC LumiSpa iO. Rezultaty zauważysz już po jednym użyciu – cera stanie się bardziej miękka i gładka, gotowa na przyjęcie kolejnych składników pielęgnacji. Pamiętaj też, by zawsze stosować urządzenie ageLOC LumiSpa iO z preparatem Activating Cleanser, który jest jedynym kosmetykiem oczyszczającym zaprojektowanym do jego silikonowej głowicy. Zapewnia on precyzyjną ochronę i najlepszą amortyzację między głowicą a twoją skórą. To właśnie pomaga uzyskać potwierdzone klinicznie korzyści, za które twoja cera odwdzięczy się promiennym wyglądem!

Siedem dowodów na piękno

Dwie minuty dla cery pełnej blasku – co to dokładnie oznacza? Działanie urządzenia ageLOC LumiSpa iO to siedem klinicznie potwierdzonych efektów. Na pewno zauważysz, jak dokładnie oczyszczona będzie twoja cera, pełna miękkości, gładkości i świeżości. Widoczność porów zmniejszy się, a ona zyska przejrzysty i promienny wygląd. Wszelkie niedoskonałości staną się jedynie wspomnieniem. System pozwala pozbyć się codziennych zanieczyszczeń czy resztek makijażu, jak również nadmiaru sebum. Lekko złuszcza skórę, wspomagając jej odnowę. Wszystko po to, by dłużej zachowała świetlistość i promienny wygląd.

Wyjątkowe dodatki

Na samym urządzeniu ageLOC LumiSpa iO nie koniec. Ma wymienne, silikonowe głowice, które możesz dobrać do potrzeb swojej skóry. Są one bardziej higieniczne niż głowice z włosia, o różnym stopniu miękkości dla różnych typów cery. Do tego urządzenie zawiera czujniki, dzięki czemu reaguje, jeśli zbyt mocno dociskasz je do skóry, zbyt szybko przesuwasz po twarzy lub za bardzo szorujesz nim skórę. Możesz także zdecydować się na specjalną głowicę do okolic oczu ageLOC LumiSpa Accent Head & IdealEyes. Jest niewielka i dzięki temu pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Wyraźnie odświeża okolicę oczu, pomaga redukować cienie, worki i opuchliznę. Nigdy więcej zaspanego spojrzenia! Do tego ujędrnia, rozjaśnia i nawilża delikatną skórę okolic oczu. Nie zapominaj też o odpowiednim preparacie Activating Cleanser. W ofercie znajdziesz zarówno ten przeznaczony wyłącznie do delikatnych okolic oczu, jak i pięć innych do całej twarzy, dostosowanych do potrzeb skóry. Urządzenie można też bezpiecznie używać do pielęgnacji szyi i dekoltu.

Na koniec najważniejsze pytanie – jak stać się posiadaczką tego technologicznego cudu pielęgnacji i wszystkich akcesoriów? Po prostu wejdź na stronę www.nuskin.com i znajdź urządzenie dla siebie.

Urządzenie ageLOC® LumiSpa iO dostępne jest z różnymi dodatkami. (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze