Adventure for Thought – LEADERSHIP COACHING SCHOOL – Wrocław

Zespół trenerów docenionych przez Forbes; IBM; Komitet Olimpijski i Ligę Hiszpańską
– Executive Leadership program (przywództwo inteligentne emocjonalnie)
– Leadership Coaching program (coaching inteligentny emocjonalnie)

Chcesz pracować i żyć z poczuciem głębokiego sensu?
Chcesz odnosić sukcesy z lekkością, spokojem i radością?
Rozwijać się w międzynarodowym towarzystwie na pięknych wyjazdach?

Jeśli tak to zapraszamy do „podróży” z nami. Nasze programy nazywamy ekspedycjami. Aby się czegoś nowego nauczyć musimy wyjść poza strefę komfortu – by nabrać odwagi, poszerzyć świadomość i doświadczyć zmiany.

Celem jest jak najlepsze przygotowanie Was do pracy jako lider i coach – bez blokad przed rozwijaniem kariery/biznesu. Nasi absolwenci potwierdzają, że nasze podejście gwarantuje niecodzienną skuteczność.

Co jest źródłem tej skuteczności?

Po pierwsze: Leadership

Skupiamy się na leadership – czyli zapewnieniu Wam umiejętności inter- oraz intra‑personalnych. Dzięki temu zdecydowanie zwiększy się Wasza pewność siebie w pracy z ludźmi, co pozwoli zachować spokój w trudnych sytuacjach i osiągnąć sukces na rynku.

Po drugie: Szeroka wiedza

Program jest różnorodny, prowadzony przez trenerów, którzy nabywali doświadczenia w wielu szkołach i środowiskach biznesowych, w różnych krajach. Zapewni to Wam szerokie i głębokie spojrzenie na to, czym jest coaching i leadership oraz, jak to można wdrażać.

Po trzecie: Praktyka

Stawiamy na praktykę – nasze programy to intensywne treningi umiejętności w działaniu. Każdy uczestnik ma możliwość wypróbowania swoich możliwości w realnym działaniu, w specjalnych projektach.

Po czwarte: Przeżycie

Nabycie kluczowych umiejętności liderskich wymaga prawdziwego doświadczenia popartego głębszą refleksją – podczas procesu grupowego pełnego wyzwań osobistych i zespołowych – to zapewniamy podczas naszych warsztatów i ekspedycji.

Po piąte: Inteligencja Emocjonalna (IE)

Z badań wynika, że IE zapewnia ponad 80% sukcesu w życiu i w pracy. Dzięki naszej metodzie poszerzysz świadomość i nauczysz się zarządzać emocjami, energią i własną postawą.

Zapraszamy na jeden z 2-ch programów:

Executive Leadership – dla menedżerów/specjalistów chcących rozwinąć swoje przywództwo. Program jest oparty na modelu 4 poziomów przywództwa. Odkryjecie tu nowe spojrzenie na zarządzanie sobą, zespołami i organizacją; motywowanie ludzi wokół siebie; osiąganie celów i marzeń oraz radzenie sobie z trudnościami liderskimi.

Kontakt:
Barbara Plewczyńska – leadership@adventureforthought.com
Info: www.aftleadership.com

 

Leadership Coaching – dla tych, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności coachingowe – oraz zostać profesjonalnymi coachami – uzyskasz wystarczającą ilość godzin kursu i przygotowanie, aby podejść do akredytacji w International Coach Federation. Program jest połączeniem umiejętności liderskich, coachingowych oraz IE.

Kontakt:
Joanna Korczak – marketing@adventureforthought.com
Info: www.aft-lcs.com
O AfT : AdventureforThought.com