1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Koleston Perfect z ME+ od Wella Professionals: przełomowa innowacja w koloryzacji włosów

Koleston Perfect z ME+ od Wella Professionals: przełomowa innowacja w koloryzacji włosów

Nowe technologie koloryzacji oznaczają historyczną rewolucję dla branży Profesjonalnych Farb do Włosów. Wella Professionals wprowadziła na rynek przełomową farbę KOLESTON PERFECT z ME+TM, wcielając tym samym w życie najbardziej znaczącą innowację w dziedzinie koloryzacji od ponad 100 lat.

Wella Professionals wprowadziła na rynek przełomową farbę KOLESTON PERFECT z ME+TM, wcielając tym samym w życie najbardziej znaczącą innowację w dziedzinie koloryzacji od ponad 100 lat.

KOLESTON PERFECT z ME+ to pierwsza i jedyna profesjonalna marka farb do włosów wykorzystująca przełomowe technologie: Pure Balance Technology i ME+. Obie technologie zapewniają żywe, intensywne kolory i  zmniejszają uszkodzenia włosów – koloryzacja po koloryzacji. Jednocześnie  ME+TM obniża ryzyko wystąpienia nowej alergii na farbę włosów.

Pure Balance Technology to opatentowana technologia, opracowana w celu zminimalizowania powstawania wolnych rodników podczas formowania się koloru poprzez dezaktywację zanieczyszczeń, takich jak obecne we włosach metale. Wolne rodniki zakłócają tworzenie się koloru podczas aktywacji farby i są główną przyczyną uszkodzeń włosów. Dzięki Pure Balance Technology uzyskuje się jednolity, czysty kolor, obdarzony naturalną głębią i połyskiem, oraz znacznie zmniejsza uszkodzenia włosów – koloryzacja po koloryzacji.

Technologia ME+ to przełom naukowy. Opracowano ją w celu zastąpienia mocno uczulających substancji PPD i PTD, aby nawet 60-krotnie zmniejszyć ryzyko rozwinięcia się nowej alergii na farbę do włosów. Opatentowane po raz pierwszy w XIX wieku, substancje PPD/PTD przez ponad 130 lat stanowiły główne składniki permanentnych farb do włosów. NOWY KOLESTON PERFECT z ME + wkrótce to zmieni, oferując klientom salonów najbardziej znaczącą innowację w farbie do włosów od ponad wieku.

„Trudno sobie wyobrazić, że od ponad stu lat nasza branża używa zasadniczo tych samych cząsteczek pigmentów w permanentnych farbach do włosów. NOWY KOLESTON PERFECT z ME + wszystko to zmieni.  Przełomowe technologie, zastosowane w tej farbie, zapewniają żywy kolor i zmniejszają uszkodzenia włosów – koloryzacja po koloryzacji. Jesteśmy przekonani, że to innowacyjne podejście do farb permanentnych zrewolucjonizuje naszą branżę i wzmocni naszą pozycję wiodącej marki profesjonalnych farb do włosów”.  - mówi Laura Simpson - dyrektor ds. marketingu Coty Professional Beauty

Pure Balance Technology i ME+ to wynik ponad 7 lat badań nad koloryzacją i ponad 3000 przebadanych formuł. To również ponad 20 patentów. Kolor, który jest znacznie bardziej jednolity, zrównoważony i wierny tonacji od nasady aż po końce zapewnia bardziej harmonijną tonację i kontrolę nad głębią, kryjąc do 100% udziału siwizny. NOWY KOLESTON PERFECT z ME+ oferuje niezrównaną gamę kolorów: naturalnych, brązów, czerwieni i blondów oraz gamę special mix.

Nowy KOLESTON PERFECT z ME+ nie wymaga zmiany nawyków u stylistów, gdyż zachowuje te same proporcje mieszania, ten sam czas aktywacji i kryje siwiznę w analogiczny sposób. Zachowując wszystkie te cechy, zapewnia łatwiejsze mieszanie, bardziej precyzyjną aplikację i udoskonalony zapach, przez co oferuje lepsze wrażenia kolorystom i klientom. Nowa farba umożliwia uzyskanie koloru, który jest wierny tonacji i zmniejsza uszkodzenia włosów – koloryzacja  po koloryzacji. KOLESTON PERFECT z ME + to najlepszy sposób na uzyskanie bardziej niezawodnego koloru.

„Nowy Koleston Perfect to bardziej kremowa konsystencja i lepsza aplikacja. Gwarantuje odcień, który chcę uzyskać bez ryzyka zniszczenia włosów" – mówi Michał Bielecki, stylista fryzur i ambasador Koleston Perfect.

Michał Bielecki - studiował Wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i w Łodzi, a wcześniej także projektowanie ubioru na łódzkiej ASP. Michał lubi włosy wyglądające naturalnie, ale w pracy największym wyzwaniem jest tworzenie dużych, przerysowanych form. Jest czterokrotnym zwycięzcą Wella TrendVision Award, a w roku 2018 miał zaszczyt być po raz pierwszy jurorem w tym konkursie.

Zapytaj o koloryzację Wella Professionals: 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze