fbpx

Kwietniowe wydanie miesięcznika „Sens” z dostawą do domu

Kwietniowe wydanie miesięcznika "Sens" już w sprzedaży

Wrażliwi to my! – tak brzmi temat wiodący kwietniowego numeru „Sensu”. My, czyli ludzie, obdarzeni nadwrażliwym systemem nerwowym i nadaktywni mentalnie, ale też my, mieszkańcy dużych miast, bombardowani zewsząd różnymi bodźcami,  podatni na lęki, toksyny i zranienia. Jest nas więcej niż sądzimy!

Wrażliwość jako cecha nie tylko charakteru ale po prostu wynikająca z naszej konstrukcji psychofizycznej doczekała się pokaźnej literatury i należytej uwagi. I bardzo dobrze. Dzięki temu wielu z nas może odkryć, dlaczego zachowują się w taki a nie inny sposób i nauczyć się obsługi swojej wrażliwości. Wielu może też wreszcie zrozumieć swoich bliskich i ich zachowania. Pomogą w tym także nasze artykuły, dotyczące tego jak WWO, czyli osoby wysoko wrażliwe, funkcjonują na co dzień, w pracy oraz w związku. Rodzice zaś dowiedzą się, jak pielęgnować swoje dzieci delikatne jak orchidee. 

Na wiosnę przyda się też porządny detoks – nie tylko w postaci diety (w tym temacie polecamy detoks zupno-sokowy). O tym, dlaczego potrzebujemy odpoczynku od miasta, toksycznych emocji oraz smartfonów – piszemy więcej w temacie specjalnym pod szyldem „Wiosenny detoks„. I podajemy ciekawe sposoby na przeprowadzenie takiej detoksykacji.

Zainteresowanym nowymi metodami pracy ze stresem i traumą polecamy artykuł o Somatic Experiencing, zaskakująco prostym i rewolucyjnym sposobie na pozbycie się blokad z ciała. Tym, którzy stawia na rozwój duchowy proponujemy tekst o wątkach terapeutycznych w nauczaniu Jezusa Chrystusa, idealny do przeczytania w Wielkim Poście. Z kolei w zgłębianiu własnej seksualności pomoże artykuł „Intymne przyjaciółki” – rzecz o dobrym kontakcie z własnymi piersiami. 

W kwietniowym SENSie zachęcamy też do spotkań z ciekawymi i mądrymi ludźmi. Gościmy m.in.: bohaterkę naszej okładki Irenę Santor, prawdziwą damę polskiej piosenki, ale i wcielenie klasy w codziennym życiu; Tessę Caponi-Borawską, smakoszkę życia i znawczynię kuchni, która dzieli się z nami swoimi kardynalnymi zasadami; Claesa Banga, duńskiego aktora znanego z roli nowego Drakuli; ale też polską dr Dolittle, czyli Małgorzatę Zdziechowską, która wolontariatom dla dzikich zwierząt
z całego świata podporządkowała swoje życie. 

W numerze znajdziecie też – jak co miesiąc – wiele poleceń książek, filmów czy warsztatów, porady psychologów oraz spora dawkę pozytywnej energii. 

Zamów SENS z dostawą do domu >>

Kwietniowe wydanie miesięcznika "Sens" już w sprzedaży