1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Czerwcowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” już w sprzedaży!

Czerwcowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” już w sprzedaży!

Bohaterką okładki jest Penélope Cruz. W szczerej rozmowie opowiada o swojej karierze, odwadze i miłości. O szczęściu, smutku i samotności opowie aktor Keanu Reeves, a Dakota Fanning przedstawi swój sposób na niezależność. Temat „Pod prąd” pokaże czego możemy nauczyć się od buddyjskiej nauczycielki.

Bohaterką okładki jest Penélope Cruz. W szczerej rozmowie opowiada o swojej karierze, odwadze i miłości. W wydaniu wyjątkowe wywiady: o podróżach z Pauliną Młynarską oraz najnowszej powieści z Dorotą Masłowską. O szczęściu, smutku i samotności opowie aktor Keanu Reeves,  a Dakota Fanning ­­­­przedstawi swój sposób na niezależność. Joanna Szczepkowska zdradzi  swoje metody na wychowanie dzieci, a temat „Pod prąd”  pokaże czego możemy nauczyć się od buddyjskiej nauczycielki. Czerwcowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” w specjalnej cenie 7,99 zł.

W numerze wyjątkowy prezent dla czytelników – 40 zł zniżki na zakupy w sklepach home&you w całej Polsce. Numer dostępny będzie również z książeczką z przepisami „Jedzenie które leczy”.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze