1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Listopadowe wydanie miesięcznika Zwierciadło już w sprzedaży!

Listopadowe wydanie miesięcznika Zwierciadło już w sprzedaży!

Bohaterką okładki jest Michelle Obama – niezwykła kobieta, która przez osiem lat spędzonych w Białym Domu awansowała na ikonę mody i ulubienicę mediów.  Rola pierwszej damy ją męczyła, teraz może znów być sobą.  

W wydaniu wyjątkowe wywiady: Dawid Podsiadło wraca z nową płytą i opowiada o tym, dlaczego mężczyźni są głupsi od kobiet oraz jaką cenę zapłacił za popularność. Z Karoliną Gruszką porozmawiamy o macierzyństwie oraz sztuce „Irańska Konferencja”. Ponadto wyjątkowe rozmowy m.in. z Manuelą Gretkowską oraz z wybitnym aktorem Olgierdem Łukaszewiczem.

W temacie miesiąca: „Toksyczni ludzie: Frajda z cudzego nieszczęścia”, czyli krótki poradnik o tym, jak odciąć się od wyniszczających relacji. Seksuolog i psychoterapeuta, Andrzej Gryżewski wyjaśni, dlaczego mężczyźni mają kochanki, a psychoterapeuta Benedykt Peczko odpowie na pytanie, czy i kiedy myślimy o śmierci. Poznamy również kobiety, które walczyły o niepodległą Polskę, a w kolejnej odsłonie cyklu „Jak wychowuje” o relacjach ze swoją córką, Kasią Adamik opowie Agnieszka Holland.

Z wydaniem także 20% zniżki na wybrane marki na eobuwie.pl oraz 30% rabatu na swetry z nowej kolekcji Olsen. Numer wzbogacony będzie również o przewodnik po medycynie estetyczniej „Anty-Aging”.

Wersja drukowana do kupienia >>>>> tutaj Wersja cyfrowa do kupienia >>>>> tutaj

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze