1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Spotkanie w Toruniu z Miłoszem Brzezińskim

Spotkanie w Toruniu z Miłoszem Brzezińskim

Stało się… Jakoś tak nieśpiesznie i bez mozolnego budowania planu, powstał Klub Zwierciadła w Toruniu.

Magazyn Zwierciadło wybrał naszą Cafe Bajarkę na miejsce spotkań klubowych, a my – pomimo napiętego grafiku warsztatów i zajęć edukacyjnych dla dzieci – z zachwytem pomyśleliśmy, że możemy zrobić coś pięknego, pożytecznego dla mam, dla kobiet, dla mężczyzn, dla nas samych!

Mamy nieodpartą chęć  dzielenia się opiniami o czytanych w piśmie artykułach, spotykania się z ciekawymi ludźmi, głodni jesteśmy wiedzy, ciekawi świata, ale i budowania wzajemnych relacji. Czerpiemy przede wszystkim radość ze spotykania się ze sobą! To daje nam energię do codziennego życia, zmagania się z przeciwnościami losu, zwyczajnego radzenia sobie.

Na inauguracyjne spotkanie Klubu Zwierciadła w Toruniu przyjechał Miłosz Brzeziński, psycholog biznesu, mężczyzna  z niezwykle pozytywną energią, który mistrzowsko operując żartem i śmiechem, rozmawiał z nami o rzeczach istotnych, ważnych, czyli o mądrym porządkowaniu czasu.

Jesteśmy pełni wiary, że nasze klubowe spotkania pozwolą nam – zgodnie z filozofią miesięcznika Zwierciadło – dostrzegać rzeczy ważne i otwierać się na nowe wyzwania. Taki jest nasz cel!

Dziękujemy Redakcji Zwierciadła!

Liderka toruńskiego Klubu

Hanna Lewandowska

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze