1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Archiwum Cyfrowe

SENS O RODZICACH - 2015

Wydanie specjalne miesięcznika „SENS” – „Sens o Rodzicach” poświęcone jest rodzicom na różnych etapach rodzicielstwa. Koncentruje się na problemach wychowawczych, ich analizie i szukaniu sposobów rozwiązania. Ponadto wskazuje, jak być szczęśliwym rodzicem na wszystkich etapach – od porodu, poprzez wychowanie i codzienne życie, po kryzys w związku i samotne rodzicielstwo.

Ważnym elementem wydania są porady ekspertów: Jeannette Kalyta mówi o psychologii narodzin, Maria Rotkiel o konfliktach na linii rodzice – dziadkowie, Wojciech Eichelberger – jak nieświadomie krzywdzimy dzieci, Agnieszka Wróblewska – jak rodzicielstwo wpływa na nas jako ludzi, oraz dr Magdalena Śniegulska – co znaczy być wystarczająco dobrym, a nie idealnym rodzicem. Czytelnicy znajdą także porady dotyczące odżywiania, warsztatów rozwoju i trendów wychowawczych.

Ponadto w numerze: sposoby na niesforne maluchy, jak nie zrazić do jedzenia i wychować smakosza, jak swoje dzieci wychowują: Tomasz Kot, Marieta Żukowska, Barbara Konarska, Anita Sokołowska, Cezary Pazura oraz Dariusz „Tiger” Michalczewski. W wydaniu także niezbędnik dla przyszłej mamy, a w nim wskazówki, jak powinna wyglądać dieta kobiety w ciąży, jak zmienia się życie po porodzie oraz mity na temat współczesnego ojcostwa. Poruszone zostaną także tematy ważne i kontrowersyjne, jak rozwód, seks po porodzie, podział obowiązków w domu czy trudne emocje.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze