EGF Golden Line Clarena – relacja z konferencji prasowej

15. Marca 2017 w warszawie, w patio hotelu h15, odbyła się konferencja prasowa marki Clarena, podczas której zaprezentowano nową wizję marki oraz linię do pielęgnacji skóry dojrzałej EFG Golden Line.


O nowej wizji marki opowiedziała Patricia Popławska, prezes marki Clarena, natomiast o linii EFG Golden Line i jej składnikach aktywnych – Anna Szczepaniak, kosmetolog i szkoleniowiec marki.

Linia EGF Golden Line powstała z myślą o pielęgnacji skóry dojrzałej, wymagającej odmłodzenia i rewitalizacji. Tajemnicą skuteczności gamy EGF Golden Line są składniki aktywne – koloidalne złoto, Bio-Placentę i peptydy (Matrixyl®3000, Perfection peptide p3). Jak działają? Koloidalne złoto dodaje skórze blasku i rozświetla ją. Bio-Placenta zawiera 5 różnych czynników wzrostu synergistycznie wpływających na skórę – stymuluje syntezę kolagenu, nawilża, poprawia elastyczność i odmładza skórę. Natomiast Perfection Peptide P3, Matrixyl®3000 – przyspieszają odnowę komórek, intensywnie nawilżają skórę, zmniejszają głębokość zmarszczek, a także przywracają blask.

Patricia Popławska, prezes firmy, opowiedziała gościom o nowej wizji marki Clarena, opartej na trzech filarach: miłości, która jest postawą wszelkich działań, prawdzie – jedynej słusznej drodze i odpowiedzialności – za swoje czyny i za to kim się jest. Misją marki jest rozwijanie piękna zewnętrznego w harmonii z duszą, zrozumienie i zaspokajanie potrzeb Klientów na całym świecie oraz kształtowanie unikalnych trendów kosmetologicznych.