1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

"Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem" - nowa książka Miłosza Brzezińskiego!

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Dziś nakładem Wydawnictwa Zwierciadło ukazała się najnowsza książka Miłosza Brzezińskiego "Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem".

Miłosz Brzeziński to topowy polski trener z międzynarodowym certyfikatem coacha ICC. Konsultant CNBC Biznes i TVN w zakresie prychologii biznesu. Autor obrazoburczych felietonów, obrzydliwych recenzji i rewolucyjnych artykułów na temat biznesu w teorii i w praktyce. Profesor Działań Skutecznych w Instytucie Kreowania Skuteczności. Konsultuje celebrytów, dziennikarzy i najwyższą kadrę manadżerską w Polsce. Denerwuje. Wyzłośliwia się. Zmusza do myślenia. Ma dwa życiowe motta (Prawdziwa pasja, to wydzieranie światu wiedzy 24 godziny na dobę oraz Wyróżnij się albo zgiń) i dwa rodzaje wizytówek (poważne i niepoważne).

Książka "Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem" dostępna jest do kupienia w naszej księgarni

Możecie także nabyć u nas poprzednią książkę Miłosza - pt. „Biznes czyli kupa ludzi”, która „ma prowadzić do rozwoju zespołów i wspólnotowego nadążania za zmieniającym się światem. Do osiągania wyników PONADPRZECIĘTNYCH „ . Do kupienia w naszej księgarni

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze