1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Zwiastun czwartej części „Domu z papieru”

Kadr z serialu "Dom z papieru" fot. materiały prasowe Netflix
Jedną z największych niespodzianek tegorocznego Brazil Comic Con Experience było ogłoszenie 4 sezonu jednego z najpopularniejszych seriali emitowanych na platformie Netflix - "Dom z papieru". Premiera czwartego sezonu hiszpańskiej produkcji odbędzie się w piątek 3 kwietnia 2020.

Historia grupy przestępców na czele z tajemniczym Profesorem zachwyciła miliony widzów na świecie. Po dwóch pierwszych sezonach opowiadających historię napadu na hiszpańską mennicę serial cieszył się takim zainteresowaniem, że postanowiono o kontynuacji historii Profesora, Tokio, Denvera i innych.

Kolejny sezon opowiadał o tym, co wydarzyło się jakiś czas po napadzie, gdy Profesor otrzymał wiadomość o tym, że jeden z członków ekipy został zatrzymany.  Jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych  uczestników było wspólne zaplanowanie kolejnego napadu - największego, jaki można sobie wyobrazić.

Kontynuacje historii grupy przyjaciół zapowiedziano na 3 kwietnia 2020 roku i już teraz udostępniono film zapowiadający nadchodzący sezon.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze