1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Prime Time” – Bartosz Bielenia w nowym filmie twórców „Bogów”

Bartosz Bielenia na planie filmu „Prime Time” (Fot. Tomek Kaczor/Watchout Studio)
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Bartosz Bielenia, aktorskie objawienie ubiegłego roku, powraca na duży ekran w pełnym napięcia dramacie psychologicznym „Prime Time”. Film opowiada o żądzy sławy i obłędzie, który rozgrywa się wprost na oczach kamer. Premiera planowana jest na jesień 2021 roku. 

W ubiegłym roku Bartosz Bielenia zachwycił nadzwyczajną kreacją w nominowanym do Oscara filmie Jana Komasy „Boże Ciało”. Niebawem ponownie będzie miał okazję zaczarować publiczność, tym razem jednak wcieli się w terrorystę opanowanego żądzą sławy. Brzmi zachęcająco? O szczegółach dotyczących produkcji przeczytacie poniżej.

Jesienią 2021 roku do kin trafi debiut reżyserski Jakuba Piątka zatytułowany „Prime Time” z Bartoszem Bielenią w roli głównej. Na ekranie pojawią się również Magdalena Popławska, Cezary Kosiński, Andrzej Kłak oraz Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. Scenariusz przygotowali Jakub Piątek i Łukasz Czapski, natomiast za produkcję odpowiada Watchout Studio („Bogowie”, „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Ukryta gra”).

„Właśnie zakończyliśmy zdjęcia do naszej najnowszej produkcji „Prime Time” z Bartoszem Bielenią w roli głównej. Reżyserem jest debiutujący Jakub Piątek, a producentem – również debiutujący Jakub Razowski. „Prime Time” będziecie mogli obejrzeć jesienią przyszłego roku, a na razie zapraszamy Was na pokaz pierwszych fotosów z planu” – czytamy na Facebooku Watchout Studio.

„Prime Time” (Fot. Tomek Kaczor/Watchout Studio)
„Prime Time” (Fot. Tomek Kaczor/Watchout Studio)

„Prime Time” jest pełnym napięcia dramatem psychologicznym o żądzy sławy i obłędzie rozgrywającym się wprost na oczach kamer. Akcja filmu dzieje się w sylwestra 1999 roku. Uzbrojony Sebastian (Bartosz Bielenia) dostaje się do studia telewizyjnego i bierze dwoje zakładników: prezenterkę (Magdalena Popławska) i ochroniarza (Andrzej Kłak). Ich życie pozostanie w rękach chłopaka, dopóki stacja nie spełni jego żądania i nie pozwoli mu wejść na wizję podczas największej oglądalności. Jak mówi sam reżyser, inspiracją do powstania filmu były incydenty terrorystyczne w studiach telewizyjnych, które miały miejsce w czasach przed Internetem.

Premiera zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze