1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Adele powraca po 6 latach – posłuchaj nowego singla artystki

Najnowszy album Adele zatytułowany "30" ukaże się 19 listopada. (Fot. Simon Emmett)
Adele wróciła! Brytyjska artystka zaprezentowała właśnie nowy singiel „Easy On Me”. To zapowiedź jej czwartego studyjnego krążka o nazwie „30”. „Wreszcie jestem gotowa wydać ten album” – wyznaje w inspirującym liście do fanów, który zamieściła w mediach społecznościowych.

Nowy album Adele zatytułowany „30” ukaże się już 19 listopada. Pierwszy singiel z płyty – „Easy On Me” dostępny jest już w sieci. Wideo do utworu zostało nagrane miesiąc temu w Quebec. To kolejna współpraca ze zwycięzcą Grand Prix w Cannes – Xavierem Dolanem („Mama”, „To tylko koniec świata”). „Szczerze miałem nadzieję, że ponownie uda się nam współpracować” – mówi o sesji nagraniowej Dolan. „Dla mnie nie ma silniejszych doznań, niż spotkanie dwóch artystów po latach przerwy. Ja się zmieniłem. Adele się zmieniła. To jest okazja, by celebrować to, jak się rozwinęliśmy, a zarazem pozostaliśmy wierni swoim marzeniom. Wszystko jest takie samo, ale jednak inne”. Wideo zaczyna się w tym samym domu, w którym wspólnie kręcili klip do „Hello” w 2015 roku.

„30” to pierwsza nowa muzyka Adele od wydania trzeciego albumu studyjnego „25” w listopadzie 2015 roku. Za produkcję na płycie odpowiadali wcześniejsi współpracownicy Adele: Greg Kurstin, Max Martin, Shellback i Tobias Jesso Jr., a także nowi: Inflo i Ludwig Göransson. „30” jest już dostępne w przedsprzedaży na całym świecie. Nowa kompozycja Adele zostanie wydana na CD, dwóch płytach winylowych, a także w specjalnej winylowej edycji limitowanej dostępnej tylko w Empiku.

Źródło: Sony Music

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze