1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Céline Dion po raz pierwszy na dużym ekranie. Co wiemy o filmie „Miłość na nowo”?

Céline Dion po raz pierwszy na dużym ekranie. Co wiemy o filmie „Miłość na nowo”?

Céline Dion w filmie „Miłość na nowo” (Fot. Sony Pictures/Avalon/PHOTOSHOT UPPA/BEW Photo)
Céline Dion w filmie „Miłość na nowo” (Fot. Sony Pictures/Avalon/PHOTOSHOT UPPA/BEW Photo)
Céline Dion znamy jako piosenkarkę, kompozytorkę i autorkę tekstów. Refren jej hitu „My Heart Will Go On” potrafi zaśpiewać chyba każdy – a na pewno każdy fan „Titanica”. Okazuje się, że Kanadyjka ma też talent aktorski. Już 26 maja będziemy mogli oglądać ją w filmie „Miłość na nowo”, w którym usłyszymy także jej utwory, zarówno te dobrze znane, jak i całkiem nowe.

Céline Dion jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wykonawczyń w historii muzyki pop z wieloma przebojami numer jeden (m.in.: „The Power of Love”, „It's All Coming Back To Me Now”, „Because You Loved Me” czy wspomniane wcześniej „My Heart Will Go On”). Artystka, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród, nie spoczywa na laurach – w maju będziemy mogli usłyszeć ją w całkiem nowych utworach, a także – po raz pierwszy – oglądać na dużym ekranie. Céline Dion zagra bowiem u boku Priyanki Chopra Jonas i Sama Heughana w filmie „Miłość na nowo”.

„Miłość na nowo” – o czym jest film?

Co by było, gdyby przypadkowy SMS doprowadził cię do miłości twojego życia? W tej komedii romantycznej, opowiadającej o stracie narzeczonego, Mira Ray wysyła serię romantycznych SMS-ów na swój stary numer telefonu komórkowego… nie zdając sobie sprawy, że numer został przypisany do nowego służbowego telefonu Roba Burnsa. Dziennikarz Rob jest urzeczony szczerością pięknych wyznań. Kiedy otrzymuje zadanie napisania sylwetki megagwiazdy Céline Dion (pierwsza rola filmowa Céline), prosi ją o pomoc w wymyśleniu, jak osobiście poznać Mirę… i zdobyć jej serce. Poniżej prezentujemy zwiastun produkcji.

– Dobrze bawiłam się na planie tego filmu – wspomina Celine Dion. – To był dla mnie zaszczyt zagrać obok tak pięknych i utalentowanych aktorów jak Priyanka Chopra Jonas i Sam Heughan. Możliwość zagrania po raz pierwszy w filmie fabularnym to dla mnie prezent, z którego zawsze będę się cieszyć. Uważam, że jest to wspaniała historia. Mam nadzieję, że spodoba się widzom, podobnie jak kilka moich nowych piosenek.

Komedia romantyczna, za której scenariusz i reżyserię odpowiada Jim Strouse, zadebiutuje w kinach już 26 maja. Wcześniej jednak, 12 maja, premierę będzie miał album zawierający ścieżkę filmową do filmu. Soundtrack „Love Again” to 14 utworów z filmu „Miłość na nowo”, z czego 11 jest autorstwa Céline Dion. Fani będą mogli usłyszeć nieco starsze i dobrze znane utwory, a także poznać 5 nowych piosenek, w tym ujmujący utwór tytułowy. Posłuchajcie sami:

Źródło: materiały prasowe United International Pictures

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze