1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Chcesz wprowadzić się w bożonarodzeniowy nastrój? Świąteczne odcinki serialu „Virgin River” są już dostępne

Kadr z serialu „Virgin River” (Fot. materiały prasowe)
Kadr z serialu „Virgin River” (Fot. materiały prasowe)
Malownicze miasteczko z uroczymi drewnianymi domkami i pięknym widokiem na jezioro i góry to wręcz wymarzona sceneria na święta Bożego Narodzenia. Twórcy serialu „Virgin River” zapraszają więc widzów do wspólnego świętowania. Premiera już niebawem.

Ten serial jest wręcz stworzony do spędzania z nim długich, mroźnych wieczorów. Warto go nadrobić tym bardziej, że za kilka dni na platformę Netflix trafi jego ostatnia część, która zakończy się dwoma odcinkami bożonarodzeniowymi. A uwierzcie, że ciężko o bardziej malownicze miejsce akcji niż to w „Virgin River”, które z pewnością perfekcyjnie odda ducha świąt.

„Virgin River” to oparty na 24 powieściach Robyn Carr dramat romantyczny Netflixa. Opowiada historię Mel (Alexandra Breckenridge), owdowiałej pielęgniarki, która przeprowadza się z Los Angeles do małego miasteczka Virgin River, aby rozpocząć nową pracę i zacząć życie od nowa. Tam poznaje barwnych mieszkańców tworzących niesamowitą społeczność pełną wzajemnego szacunku, małych tajemnic, nieoczywistych relacji i nieprawdopodobnej zażyłości. Mieszkańcy ciepło przyjmują kobietę do swojego grona, a wraz z nawiązywaniem przez nią kolejnych relacji przed widzem otwierają się fascynujące historie z ich życia. Mel w Virgin River odnajduje ukojenie, spokój i… miłość.

Serial doczekał się dotąd pięciu sezonów. Wraz z każdym kolejnym z nich Mel coraz bardziej wsiąka w społeczność miasteczka. Pracując jako pielęgniarka w lokalnej przychodni, poznaje Virgin River od podszewki, razem ze wszystkimi jego tajemnicami, również tymi mrocznymi, których jest więcej, niż początkowo mogłoby się wydawać. Jednocześnie jej znajomość z Jackiem (Martin Henderson) rozwija się w najlepszym z możliwych kierunków.

W pierwszej części piątego sezonu widzowie byli świadkami pożegnań, rozstań, procesów sądowych i rozkwitających nowych związków. W jego drugiej części, która zadebiutuje na Netflixie już 30 listopada, czekają nas kolejne zwroty akcji. Zapoczątkował je telefon od siostry Mel, Joey (Jenny Cooper), która oznajmiła, że ​​znalazła ukryty stos pocztówek, które sugerują, że ich mama miała romans z mężczyzną z Virgin River i może on być ojcem Mel. Twórcy zapowiedzieli również, że serial ma zakończyć się dwoma odcinkami bożonarodzeniowymi. W Virgin River mają powstać: jarmark bożonarodzeniowy, lodowisko i wioska Świętego Mikołaja. Mieszkańcy zorganizują też konkurs ozdabiania choinki i wystawią świąteczny musical. Wszystko wskazuje więc na to, że szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników świątecznych filmów i seriali.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze