1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Nowy serial w stylu „Sukcesji” wkrótce na Netflixie. Właśnie opublikowano pełny zwiastun „Faceta z zasadami”

Nowy serial w stylu „Sukcesji” wkrótce na Netflixie. Właśnie opublikowano pełny zwiastun „Faceta z zasadami”

Kadr z serialu „Facet z zasadami”. Jeff Daniels jako Charlie Croker (Fot. materiały prasowe)
Kadr z serialu „Facet z zasadami”. Jeff Daniels jako Charlie Croker (Fot. materiały prasowe)
„Facet z zasadami” zapowiadany jest jako serial w stylu „Sukcesji”, co zdaje się potwierdzać najnowszy zwiastun. Czy produkcja Davida E. Kelleya wypełni pustkę w sercach wszystkich tęskniących za rodziną Royów? Tego dowiemy się już niebawem – sześcioodcinkowy miniserial zadebiutuje na platformie Netflix 2 maja.

Spis treści:

  1. „Facet z zasadami” – o czym jest serial?
  2. „Facet z zasadami” – obsada i twórcy
  3. „Facet z zasadami” – data premiery i gdzie oglądać

29 maja minie rok od premiery finałowego odcinka powszechnie uwielbianego serialu HBO „Sukcesja”, który w osobliwy sposób pokazuje kulisy walki o władzę i skomplikowane relacje rodziny Royów. Jeśli wciąż szukacie pocieszenia po jego zakończeniu, może zapewni wam je najnowsza produkcja Davida E. Kelleya – twórcy m.in. „Wielkich kłamstwek”, „Anatomii skandalu” czy „Prawnika z lincolna” – „Facet z zasadami” (ang. „A Man in Full”). Zapowiadana jest bowiem jako „serial w stylu »Sukcesji«”, co zdaje się potwierdzać oficjalny zwiastun, który dopiero co pojawił się w sieci.

Czytaj także: Quiet luxury według Siobhan Roy z serialu „Sukcesja”

„Facet z zasadami” – o czym jest serial?

Sześcioodcinkowy miniserial Netflixa, który niejednemu z nas umili tegoroczną majówkę, został oparty na bestsellerowej powieści Toma Wolfe’a z 1998 roku. To historia Charliego Crokera – w tej roli Jeff Daniels („Godless”) – największego bohatera rynku nieruchomości w Atlancie. Problem w tym, że z dnia na dzień staje w obliczu bankructwa. Chociaż zaciekle walczy, by nie spaść ze szczytu, wszyscy wokół trzymają kciuki, by w końcu sięgnął dna – każdy bowiem chce przejąć jego interes. Próba ratowania imperium przed osobami, które chcą wzbogacić się na nieszczęściu Jeffa, prowadzi więc do konfliktu na styku biznesu i polityki.

Zobaczcie pełny zwiastun „Faceta z zasadami”:

„Facet z zasadami” – obsada i twórcy

Gwiazdą nowego prawdopodobnego hitu Netflixa będzie Jeff Daniels (jako Charlie Croker), który za występ w serialu „Godless” został uhonorowany nagrodą Emmy. Na ekranie partnerować mu będą m.in. Lucy Liu, która wcieli się w Joyce Newman, założycielkę firmy kosmetycznej obecnie zmagającej się z kryzysem, oraz Diane Lane jako była żona Charliego. Ponadto w serialu wystąpią: Tom Pelphrey, Sarah Jones, William Jackson Harper, Aml Ameen, Jon Michael Hill czy Chanté Adams.

Kadr z serialu „Facet z zasadami”. Jeff Daniels jako Charlie Croker i Sarah Jones jako Serena Croker (Fot. materiały prasowe) Kadr z serialu „Facet z zasadami”. Jeff Daniels jako Charlie Croker i Sarah Jones jako Serena Croker (Fot. materiały prasowe)

Za stworzenie „Faceta z zasadami” odpowiadają David E. Kelley i Regina King, która także wyreżyserowała część odcinków (1, 5 i 6). Reżyserem pozostałych trzech jest Tommy Schlamme. King i Schlamme są także producentami wykonawczymi serialu (razem z Matthew Tinkerem, Thomasem C. Wolfem i Alexandrą Wolfe).

„Facet z zasadami” – data premiery i gdzie oglądać

Sześcioodcinkowy miniserial „Facet z zasadami” będzie miał premierę 2 maja. Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze