1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Dafi cały dzień z Tobą – test redakcyjny

Dafi cały dzień z Tobą – test redakcyjny

dav
Zobacz galerię 6 Zdjęć
Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia. Przydatna przez cały dzień: od śniadania, przez trening, po wyjście na kawę z koleżanką!

Przetestowaliśmy! Woda smakuje doskonale i świetnie zastępuje wody w butelkach plastikowych. Zyskujemy nie tylko świeżą wodę do picia, ale również oszczędzamy. Butelka Dafi świetnie się sprawdza w każdej sytuacji: w pracy (podczas pracy przy biurku i podczas lunchu), na treningu (możemy uzupełnić ilość wody w każdym momencie), a także, gdy wychodzimy gdzieś wieczorem (na spacer, do kina czy na zakupy).
Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Filtr usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, możesz mieć ją zawsze przy sobie nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach.

Cena: BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI 0,5 L, cena 35 zł*

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze