1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Designerskie wazony w home&you

Designerskie wazony w home&you

Więcej zdjęć w galerii
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Wraz z kolekcją City 2011 w salonach home&you pojawiło się mnóstwo nowych, bardzo oryginalnych wazonów oraz pater. O nieregularnych kształtach, wykonane z metalowej siateczki, a nawet ozdobione krzyżówkami. W sam raz dla fanów odważnego designu.

Nowa, miejska kolekcja home&you zaskakuje wyrazistymi kolorami oraz bardzo oryginalnym wzornictwem. Nie inaczej jest z wazonami i paterami, które właśnie pojawiły się w salonach.

Nieregularne kształty, połączone z fakturą imitującą zastygłą lawę to znak rozpoznawczy serii Julia. Dostępna jest w wersji czarno-białej oraz szaro-fioletowej. Tuż obok znajdziemy modele Baobab. Ich ostre, geometryczne linie doskonale uzupełnią minimalistyczny salon. Natomiast miłośnikom glamour do gustu przypadną fioletowe wazony Quilt z teksturą a la pikowana tapicerka.

Więcej zdjęć w galerii

Jednym z hitów kolekcji City 2011 są Botella i Tangled, dwie bardzo oryginalne linie mis i pater. Wykonano je bowiem z drobnej, metalowej siateczki. Pomysł dobry dla loftów a także mieszkań w stylu miejskim. Podobny motyw powtórzono w wazonach oraz misach Netty, które przyciągają wzrok swymi ażurowymi formami. Z kolei seria Rebus to propozycja w sam raz dla fanów humoru we wnętrzach. Znajdziemy w niej patery ozdobione krzyżówkami oraz misy o kształtach inspirowanych japońskim origami.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze