1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. W domu powinno być przytulnie

W domu powinno być przytulnie

Najnowsza kolekcja Westwing inspiruje do stworzenia przytulnego wnętrza. (Fot. Westwing/materiały prasowe)
Zobacz galerię 8 Zdjęć
Pełne naturalnych materiałów, ciepłych kolorów, dobrze oświetlone i udekorowane miłymi w dotyku tkaninami - tylko takie wnętrze pozwala się zrelaksować i dobrze poczuć we własnym domu. 

Każdy z nas potrzebuje bezpiecznej przestrzeni, w której może się zrelaksować,  poczuć swobodnie i komfortowo. Miejsce, które otula i koi można nazwać domem. Każde wnętrze - bez względu na styl w jakim jest urządzone - może być przytulne. 

- Główną inspiracją przy tworzeniu nowej kolekcji A Timeless Fall był cocooning: w naszych dynamicznie zmieniających się czasach, dom staje się schronieniem, w którym możemy złapać równowagę. Potrzebujemy odprężającej niedzieli na kanapie, długich kolacji z przyjaciółmi, poczucia, że możemy zostawić wszystko na zewnątrz i przebywać w domu ze swoimi zmysłami” - mówi Delia Lachance, założycielka i CCO Westwing. 

Jak ocieplić wnętrze?

Drewno, skóra i wełna - naturalnie, że naturalne Naturalne materiały, takie jak drewno, skóra, wełna, len, glina dają efekt autentyczności, naturalności. A w naturze człowiek czuje się najlepiej.

(Fot. Westwing Collection A Timeless Fall)

Ciepłe oświetlenie Braku słońca nie da się zastąpić niczym, ale odpowiednio doświetlone lampami wnętrze z pewnością ułatwi przetrwanie długich jesiennych dni. Klimat robią również świece. 

(Fot. Westwing Collection A Timeless Fall)

Kolory ziemi Glina, piasek, oliwka, leśna zieleń, głębokie szarości, błękity oraz wygaszone pastele sprawiają, że całe wnętrze wydaje się harmonijne, staje się bezpieczną bazą. Doskonały efekt daje połączenie neutralnych barwy z intensywnymi kolorami: pomarańczowym, musztardowym, bordowym. 

(Fot. Westwing Collection A Timeless Fall)

Miękkie dywany, poduchy, pledy Przytulność odbieramy wszystkimi  zmysłami. Nawet niewielki „puszysty” dywan tworzy przyjemny mikroklimat.

(Fot. Westwing Collection A Timeless Fall)

 

Kolekcja  Timeless Fall obejmuje  około 550 nowych produktów oraz blisko 100 bestsellerów Westwing, które zyskały nowe oblicze. Linia ma swobodny charakter, dominują w niej klasyczne kształty. Nie wykorzystano w niej zbyt wielu metalowych akcentów, aby nadać jej prosty i harmonijny charakter.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze