1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Powiew wiosny we wnętrzu

Powiew wiosny we wnętrzu

Home & You, materiały prasowe
Home & You, materiały prasowe
Zobacz galerię 4 zdjęcia
Z każdym dniem coraz mocniej wyczekujemy wiosny. Ta jednak już na dobre zagościła w salonach home&you. Właśnie pojawiła się w nich nowa porcja wiosennych dodatków i dekoracji.

W kolejnej odsłonie wiosennych dodatków marki home&you uwagę przyciągają przede wszystkim jasne, pastelowe barwy, połączone z roślinnymi motywami. Nie zbrakło też świergoczących ptaków, motyli oraz naturalnych materiałów.

Na nowych obrusach, serwetach i zasłonach królują pogodne kolory takie, jak biel oraz ecru. Ozdobiono je zaś delikatnymi kwitami oraz motylami (np. linie Cheyenne, Elise, Butterfly). Podobną stylistykę odnajdziemy również na ostatnich poszewkach i narzutach dekoracyjnych – choć tu nie zabrakło także i ciemniejszych barw ziemi oraz lekkich, geometrycznych wzorów (modele Limestone, Coal, Granite).

Jeśli natomiast przyjrzyjmy się dekoracjom i wazonom, z łatwością odkryjemy klimat przyrody budzącej się z zimowego snu. Motywy liści, kwiatów oraz mnóstwo zieleni wniosą do naszego mieszkania powiew wiosennej świeżości (serie Hoja, Greenlily oraz Flaro). Całość zaś uzupełnią drewniane i kremowe dodatki, na których przycupnęły urocze ptaki.

</a>

Choć na pierwsze wiosenne kwiaty będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, to za sprawą home&you możemy nieco osłodzić sobie czas oczekiwania. W salonach pojawiła się bowiem także linia wyjątkowych świec w kształcie kwitnących tulipanów, maków i hiacyntów. Aż trudno uwierzyć, że nie są to prawdziwe kwiaty!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze