1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop
  4. >
  5. Horoskop 2024 – Strzelec

Horoskop 2024 – Strzelec

Horoskop 2024 Strzelec (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Strzelec (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Strzelec Żywioł Ognia 23.11–21.12. Rok, w którym Jowisz przebywa w twoim opozycyjnym znaku, jest dobry. Dlaczego? Co czeka Strzelca w 2024 roku? Opozycje wyzwalają energię, a Jowisz przynosi pomyślność i rozwój. Zatem pamiętaj, że bez względu na to, jak zacznie się rok, stan twoich finansów, życia miłosnego czy świata (!) w ostatnich miesiącach roku będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Horoskop 2024 dla Strzelca

Jeszcze przed wejściem Jowisza w znak Bliźniąt (25/26 maja) zalążek nowego może się pojawić ze względu na bliskość tej planety do Urana. Podczas gdy wszelkie niespodzianki prawdopodobnie według horoskopu Strzelca 2024, Żywiołu Ognia, dotyczyć będą pracy, twoim osobistym światem może wstrząsnąć niespodziewane przybycie lub inne nieplanowane wydarzenie. Saturn to kolejna kluczowa postać w twoim astrologicznym krajobrazie, zapewnia stabilność, ale także powoduje opóźnienia i przeszkody. Dom jest głównym celem tranzytu tej planety, więc mogą pojawić się problemy z majątkiem, kłopoty w rodzinie lub po prostu poczucie, że wszystko, czego pragniesz w życiu, jest niesamowicie trudne do osiągnięcia. Tu przydadzą się lekcje cierpliwości i wytrwałości. Horoskop dla Strzelca na 2024 podpowiada: nigdy się nie poddawaj i zawsze miej wiarę. Przede wszystkim w siebie. Zaznacz datę 18 maja w swoim kalendarzu. Dlaczego? Czekaj z niecierpliwością.

Horoskop Strzelec 2024 – miłość i związki

Przejście Jowisza przez strefę relacji oznacza, że 2024 i 2025 to lata, w których można znaleźć partnera i (lub) podjąć długoterminowe zobowiązanie – koniec maja według horoskopu na 2024 dla Strzelca jest idealny na ślub i spotkania o miłosnym charakterze. Wadą tego skądinąd szczęśliwego tranzytu jest to, że możesz związać się z narcyzem lub kimś, kto nie rozumie słowa „wierność”. Jeśli czeka cię rozstanie, bądź pewna, że w ten sposób wszechświat zabierze cię tam, dokąd musisz iść – do właściwej osoby. Zaćmienia 25 marca i 8 kwietnia odegrają rolę w romantycznej narracji niezależnie od tego, czy sprawią, że poznasz swoją drugą połowę, czy opuszczą kurtynę po romansie. Ogólny wpływ Saturna na twoje życie polega na zapewnieniu większej stabilności, ale jednocześnie otworzy ci oczy na prawdę na temat osoby, którą kochasz. Dla niektórych Strzelców horoskop na 2024 może oznaczać zobaczenie partnera w nowym, pięknym świetle, podczas gdy dla innych – oblanie ważnego testu, któremu poddany zostanie związek.

Horoskop 2024 dla Strzelca – praca, życiowe cele i pieniądze

I znów słowo na „S”: Saturn. Kolejny rok zachęca cię do większej stateczności, co oznacza albo pracę wymagającą znaczniejszej odpowiedzialności i wzrost statusu, albo niepowodzenia i stagnację. Koniec lutego i połowa czerwca to trudne okresy w horoskopie na 2024 dla Strzelca, ale to, co osiągniesz, przetrwa próbę czasu. Na szczęście Jowisz będzie u twego boku od końca maja, więc nie zabraknie okazji do rozwoju oraz ludzi, którzy cię podziwiają i zechcą wesprzeć. Współpraca i powiązania to obszary wzrostu, podobnie jak doradztwo i praca kontraktowa. Wiele nauczysz się od mentora i (lub) podczas kursów rozwoju osobistego. Kombinacja dwóch silnych planet – Jowisza i Saturna – która będzie odgrywać ważną rolę przez najbliższe dwa lata, jest zwycięska, ale niełatwa. Możesz ujrzeć przed sobą wielkie możliwości, ale przeszkody na drodze do ich realizacji okażą się zniechęcające. Tym, co pomoże ci osiągnąć sukces i stabilność w tym pełnym wyzwań globalnym klimacie według horoskopu Strzelca 2024, jest wykorzystanie swojego wewnętrznego poszukiwacza przygód. Potraktuj przeszkody jak góry, które możesz zdobyć. Odważni zwyciężają.

Horoskop 2024 dla Strzelca – wskazówki gwiazd

Czas jest twoim przyjacielem. Chociaż możliwości mogą pojawić się nagle, nie spiesz się z podjęciem decyzji, co z nimi zrobić.

Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe) Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Astrologia
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze