1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop numerologiczny na 2024 rok. Wibracje liczby 8 wpłyną na każdy znak zodiaku i wywrócą nasze życie do góry nogami

(Fot. LeArchitecto/Getty Images)
(Fot. LeArchitecto/Getty Images)
Niekończące się sukcesy zawodowe, przeprowadzka do innego kraju, nowe relacje, pomyślna sytuacja finansowa, a może przewartościowanie dotychczasowego podejścia do życia? Nadchodzące dwanaście miesięcy wcale nie musi być tajemnicą. Poznajcie horoskop numerologiczny na 2024 roku i sprawdźcie, co was czeka w wibracji liczby 8. 

Horoskop 2024 – numerologiczny opis przyszłego roku

Rok numerologiczny rozpoczął się we wrześniu 2023 roku, w związku z czym jesteśmy w stanie już teraz określić, jaka liczba będzie miała niekwestionowany wpływ na kolejne miesiące. Zgodnie z polecanymi przez numerologów obliczeniami dodajemy do siebie następujące po sobie cyfry w roku: 2, 0, 2 oraz 4. Otrzymujemy 8 i to właśnie jej wibracja będzie oddziaływać na każdy ze znanych nam znaków zodiaku. Co to oznacza? Że wyznaczona liczba numerologiczna – w zależności od tego, jakie ma przesłanie – da nam ważne życiowe lekcje.

W tym roku będziemy krążyć wokół pewności siebie, wewnętrznej siły, zaradności i finansowej pomyślności. Dobrze jest się zastanowić, czy praca spełnia nasze oczekiwania i gdzie widzimy się za kilka lat, a także zrewidować pomysły na siebie. W wibracji liczby 8 poleca się ponadto poszerzanie horyzontów, zdobywanie nowych doświadczeń i naukę. To bardzo szczęśliwa cyfra, która może odmienić nasze życie i przyciągnąć wymarzony sukces.

Jak w takim razie wygląda horoskop numerologiczny na 2024 rok i jak wibracje 8 wpłyną na każdy znak zodiaku?

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Ambitny i bezpośredni Baran w tym roku wreszcie zrozumie, o co mu chodzi w życiu. Nawet jeśli do tej pory znany był ze skłonności do flirtu i swobodnego podejścia do relacji romantycznych – zakocha się na zabój i postanowi ustatkować. W tej sferze wszystko będzie szło po jego myśli.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Byk (20 kwietnia – 22 maja)

Byk swój pragmatyzm przełoży w najbliższych miesiącach na ciężką pracę. Może się jednak zdziwić, jak łatwo przyjdzie mu osiąganie wyznaczonych celów. Zaskoczeniem okaże się końcówka 2024 roku – na horyzoncie ważne życiowe decyzje.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Bliźnięta (23 maja – 21 czerwca)

Zamiłowanie do bycia z centrum uwagi u Bliźniąt będzie miało szansę przełożyć się na kwestie zawodowe. Nowa praca, która wymaga występów publicznych? Brzmi jak coś, w czym osoba spod tego znaku by się odnalazła jak ryba w wodzie. Ale uwaga: to będzie jednocześnie ważna życiowa lekcja.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Rak (22 czerwca – 23 lipca)

Rakowi przyda się trochę odwagi i potrzeba oswojenia się z nią może przyjść w 2024 roku zupełnie naturalnie. Przed tym znakiem zodiaku kilka ważnych miesięcy, które zupełnie mogą odmienić jego codzienność – o ile zdecyduje się wreszcie przestać chować głowę w piasek.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Lew (23 lipca – 22 września)

To będzie rok, w którym Lew przestanie być tytanem pracy i skupi się na rozwoju duchowym. Takie obrócenie własnych wartości o 180 stopni może przynieść mu nieoczekiwane (ale bardzo pozytywne) konsekwencje.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Panna (24 sierpnia – 22 września)

Wysoko rozwinięta analityczność i umiejętność stawiania granic, które Panna ma we krwi, szczególnie przydadzą jej się w nadchodzącym czasie. Pozwolą zakończyć kilka znajomości, które zdecydowanie jej nie służą, i skupić się na tych, które rzeczywiście są ważne.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Waga (23 września – 22 października)

Dla Wagi najważniejsza jest miłość. Teraz jednak jej romantyzm nabierze dojrzałej równowagi, by mogła ona skupić się nie tylko na innych ludziach, ale też wreszcie na sobie.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Skorpion (23 października – 22 listopada)

U Skorpiona finansowy spokój. Po ostatnich latach, pełnych perturbacji, wszystko zacznie się nareszcie układać tak, jak powinno. Powinien jednak zapanować nad swoją silną potrzebą dominacji.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Jeśli Strzelec pokona swój słomiany zapał, będzie mógł dokonać niemożliwego w temacie, który od dawna chodzi mu po głowie. Pozwoli to jednocześnie zamknąć sprawy, które wymagają szczególnego pochylenia się nad nimi. Nauczy go to wykorzystywać pewność siebie w dobrym celu.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Koziorożec utwierdzi się w przekonaniu, że ma realną smykałkę do zarabiania pieniędzy. W najbliższych dwunastu miesiącach będzie mógł się w tej kwestii wykazać. To będzie – dosłownie – cenne doświadczenie.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Wodnik (21 stycznia – 18 lutego)

Możliwości, jakie da nadchodzący rok, mogą odrobinę przytłaczać nawet pełnego odwagi Wodnika. Niech się nie boi, bo jeśli tylko zaufa swojej intuicji, wydarzy się coś, na co tak bardzo czekał.

Horoskop numerologiczny na 2024 rok: Ryby (19 lutego – 20 marca)

Wrażliwe i artystyczne Ryby będą miały okazję zacząć wreszcie żyć ze swojej największej pasji. Przed tym znakiem zodiaku otworzą się zupełnie nowe drzwi, które zaprowadzą go tam, gdzie nawet nie sądził, że można się dostać.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze