1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop 2024 – Ryby

Horoskop na 2024 dla Ryb  (Ilustracja iStock)
Horoskop na 2024 dla Ryb (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Ryby, żywioł Wody, 20.02–20.03. Możesz sądzić, że nie czas na świętowanie, ponieważ Saturn rozpoczyna drugi rok pobytu w twoim znaku, ale powód do wdzięczności istnieje.

Horoskop 2024 dla Ryb

Saturn przynosi stateczność, umożliwia ugruntowanie twojej pozycji i zdobycie pożądanych obowiązków. Pamiętaj o możliwości wykorzystania poprzednich doświadczeń, zwłaszcza tych, które uznałaś za trudne. Oczywiście obecność Saturna nigdy nie jest łatwą sytuacją. Ta planeta obnaża nasze słabości, wady i niepowodzenia. Jeśli się nimi zajmiemy, według horoskopu na 2024 dla Ryb, Żywiołu Wody, będziemy się rozwijać, a jeśli tego nie zrobimy, raz za razem będziemy przyciągać te same trudności. Pozycja Jowisza, zwłaszcza od czerwca, będzie sprzyjać rozwojowi i radości. Czy mogłabyś się przeprowadzić do większego i lepszego domu? Czy rodzic, dziecko lub krewny może stać się dla ciebie źródłem wielkiego szczęścia? Tak, to wszystko jest możliwe. Jednak niezależnie od tego, czy taki będzie twój scenariusz, czy nie, zyskasz poczucie wzbogacenia i to wewnętrzne poczucie obfitości rozprzestrzeni się na resztę twojego życia. W 2024 roku wyczucie czasu i wiek będą miały wielkie znaczenie.

Horoskop Ryby 2024 – miłość i związki

Mniej znaczy więcej to dobre motto dla życia w ogóle, ale w horoskopie dla Ryb na 2024 okaże się to szczególnie istotne w odniesieniu do miłości i związków. O wiele lepiej mieć jedną osobę, która znaczy dla ciebie wszystko, niż chodzić na niekończące się randki wiodące donikąd. Pracuj z tym, co masz. Możesz przypuszczać, że robisz coś źle, szukając nowej miłości, ale nie trać ducha, najlepsze rozwiązanie to nie bać się być sobą, inaczej nie przyciągniesz właściwej osoby. Ona gdzieś jest i znajdziesz ją we właściwym czasie. Niewykluczone, że stanie się to w tym roku, najprawdopodobniej wiosną lub w połowie września. Co czeka Ryby w 2024 roku w sferze nowych relacji? Zaćmienie Księżyca 18 września otacza oś relacji i może się okazać, że właśnie wtedy spotkasz idealnego kandydata do małżeństwa. Jednak jest to też pełnia Księżyca, a jej naturą jest albo łączenie, albo rozdzielanie, dlatego długotrwały związek może się rozpaść. Choć cierpliwość w miłości jest ważna, nie ma sensu stawać się męczennicą. Obowiązki to kolejny ważny wątek 2024 roku. Również w tym przypadku ważne jest, aby znać różnicę między obowiązkiem wykonywanym z miłością a takim, którego się od ciebie niesprawiedliwie wymaga.

Horoskop 2024 dla Ryb – praca, życiowe cele i pieniądze

Jowisz przyniesie ci pewność i nadzieję na przyszłość. Jego tranzyt potrwa od końca maja tego roku do maja roku 2025, zatem jest mnóstwo czasu, aby nasiona sukcesu zostały zasiane i przyniosły owoce. To okres, który sprzyja sprawom dotyczącym nieruchomości, może chodzić o ich sprzedaż, kupno albo znalezienie funduszy potrzebnych na dom lub jego ulepszenie. Gwiazdy będą cię też zachęcać do podejmowania rodzinnych przedsięwzięć biznesowych. Rodzina okaże się w tym czasie źródłem wszelkiego dobra. Jowisz jest również we właściwym miejscu, by pomóc ci osiągnąć sukces. Niektóre Ryby horoskop 2024 zaskoczy najlepszym od dawna rokiem, niestety, nie wyklucza to frustrujących sytuacji, z którymi przyjdzie ci się mierzyć. Chociaż możliwości osiągnięcia celów znajdą się teraz w zasięgu ręki, stojące przed tobą przeszkody okażą się równie wielkie. Nie zniechęcaj się. Każda porażka jest pomostem prowadzącym do sukcesu. Ilekroć cykle zaćmień otoczą oś finansów (25 marca, 8 kwietnia i 2 października), zdarzenia, których się nie spodziewałaś, wpłyną na twoją samoocenę. Możesz otrzymać nieoczekiwane prezenty lub wyższe wynagrodzenie za swoje wysiłki. Możesz też dobrze zarobić na sprzedaży firmy. Mimo to horoskop dla Ryb na 2024 mówi, że okoliczności będące poza twoją kontrolą wpłyną na twoje aktywa i dochody.

Horoskop 2024 dla Ryb – wskazówki gwiazd

Nie pozwól, by znużenie stanęło na drodze twojej przyszłości. Po prostu działaj dalej. Dasz radę.

Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe) Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Astrologia
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze