1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop 2024 – Lew

Horoskop 2024 Lew (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Lew (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Lew Żywioł Ognia 23.07–23.08. Twoje ambicje i zapał są wielkie i możesz osiągnąć przynajmniej jeden z najbardziej pożądanych celów. Pomoże ci w tym obecność Jowisza w strefie kierunku drogi życiowej. Od 25 maja coraz ważniejsze będzie czerpanie osobistej satysfakcji z tego, co robisz, a to z kolei może zainspirować cię do zmiany stylu życia. Sprawdź, co czeka Lwa w 2024 roku!

Horoskop 2024 dla Lwa

Rozpoczynasz wielką życiową podróż, chociaż na razie możesz nie wiedzieć, dokąd cię zaprowadzi. Natomiast – zwłaszcza jeśli jesteś Lwem, Żywiołem Ognia, urodzonym w lipcu – do roku 2026 twój świat będzie wyglądał zupełnie inaczej. Wszystkie Lwy powinny być świadome, że zmieniają się na poziomie podstawowym i jest to proces wyzwalany przez ważne wydarzenia zewnętrzne. Niektóre z najbardziej znaczących przypadną według horoskopu Lwa w 2024 około 25 stycznia, 8 lutego, 23 kwietnia, 23 lipca, 19 sierpnia i 13 października. Uran to kolejny ważny gracz, w tym roku skoncentrowany na osobach urodzonych między 8 a 19 sierpnia. To planeta, która przynosi przebudzenie i pozwala znaleźć prawdziwy cel, niezależnie od tego, czy chodzi o zakończenie sytuacji, które trwały od wielu lat, czy zapoznanie cię z nowym, zupełnie innym sposobem życia.

Horoskop Lew 2024 – miłość i związki

Ponieważ rok 2024 jest numerologiczną ósemką, moc zmian i tego, co nieoczekiwane, wpłynie na twoje życie miłosne. A zatem horoskop na 2024 dla Lwa ostrzega: zapnij pasy! Związki to obszar, w którym Pluton wykona najlepszą pracę. Z jednej strony płomienna relacja może całkowicie zmienić twoją egzystencję, inspirując cię do porzucenia dotychczasowego życia i rozpoczęcia nowego. Z drugiej strony niejeden związek może zakończyć się w przykrych okolicznościach. Możesz także nawiązać kontakty z ludźmi posiadającymi władzę i wpływy – znaki Skorpiona i Byka mogą z tobą ostro rywalizować, ale postaraj się nie zrobić sobie w kimś wroga, ponieważ mogłoby to wyrządzić wiele szkód. 2024 to rok, w którym trzeba się uwolnić od toksycznych sytuacji i pokonać autodestrukcyjne wzorce działania. Wyróżnia się tu okres od połowy lipca do połowy sierpnia. Dni 17–20 sierpnia w horoskopie Lwa 2024 mają zdolność zamykania rozdziałów i to w imponującym stylu. Kolejny ważny okres przypada około 6 grudnia, a jeśli chcesz wyznaczyć datę ślubu, 20 grudnia byłby doskonały.

Horoskop 2024 dla Lwa – praca, życiowe cele i pieniądze

Gdy Jowisz przebywa w obszarze celów życiowych do końca maja, a Uran jest długoterminowym mieszkańcem tej samej strefy, możliwości pojawiają się nagle i najpewniej wytrącą cię ze strefy komfortu. Podobnie praca może zakończyć się nieoczekiwanie, zmuszając cię do obrania nowej drogi. Według horoskopu dla Lwa na rok 2024 każda zmiana jest dobra, zwłaszcza jeśli z nią nie walczysz. Od maja zacznie działać twój duch przedsiębiorczości, dając ci impuls do rozpoczęcia nowych projektów biznesowych i połączenia sił z podobnie myślącymi osobami. Niektóre Lwy zyskają uznanie, którego od dawna szukały, a inne mogą osiągnąć sławę. Jednak wraz z władzą pojawia się konflikt. Mogą wystąpić zachowania o znamionach mobbingu, z którymi trzeba sobie poradzić. W przypadku takich scenariuszy horoskop roczny Lwa 2024 sugeruje zawrzeć ugodę i wyjść z podniesioną głową. Twój przyszły sukces będzie twoją zemstą. Dla gospodarki nie ma szybkich rozwiązań, a gdy Saturn i Neptun wpływają na finanse, należy uważać na oszustwa i interesy, które nie spełnią oczekiwań. Niektóre Lwy czeka walka o spadek, a inne w wyniku ugody lub wyroku sądu dostaną mniej, niż zasługują. Ważne jest, aby działać z wyczuciem: twoja dobra karma sprawi, że w końcu zostaniesz zwyciężczynią.

Horoskop 2024 dla Lwa – wskazówki gwiazd

Obstawanie przy swoim zdaniu może być zaletą, ale w roku 2024 niekoniecznie. Bądź elastyczna. Ustępuj. Postępuj zgodnie z moralnymi zasadami.

Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe) Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze