1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop 2024 – Panna

Horoskop 2024 Panna (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Panna (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Panna Żywioł Ziemi 24.08–22.09. Osiągnięcie równowagi we wszystkich trzech głównych dziedzinach życia, czyli w miłości, finansach i karierze, jest trudne nawet w najlepszych czasach, ale przy Saturnie w twoim opozycyjnym znaku, gdy tylko jedna z tych dziedzin spełnia oczekiwania, pozostałe dwie cierpią. Rzecz w tym, że zawsze to, czego pragniemy najbardziej, jest źródłem największej frustracji. Sprawdź, co czeka Pannę w 2024 roku!

Horoskop 2024 dla Panny

Saturn sprawi, że wyjątkowo ważne będą karma i wyczucie czasu. Wbrew twojemu przekonaniu projekt lub relacja nie są jeszcze gotowe lub dla ciebie odpowiednie. Może się wydawać, że inni ludzie stoją ci na drodze, a znalezienie wsparcia trochę potrwa, jednak 25 maja Jowisz sprawi, że rozpoczniesz rok, który okaże się jednym z najbardziej satysfakcjonujących od ponad dekady. Miej ambitne plany. Być może błędem było niedocenianie własnych umiejętności i atrakcyjności… Horoskop Panny 2024, Żywiołu Ziemi, podpowiada, że niektóre z najlepszych możliwości kryją się w odległych miejscach, więc podróże mogą i powinny odegrać rolę w realizacji twoich zamierzeń. Koniec marca, początek czerwca, połowa września i Boże Narodzenie to okresy, w których wiele może się zmienić – i to na lepsze.

Horoskop Panna 2024 – miłość i związki

Być może Saturn zainspirował już niektóre Panny do zawarcia małżeństwa lub nadania romansowi trwalszych podstaw, ale ta tendencja będzie się utrzymywać przez cały 2024 rok w horoskopie Panny. Zadaniem Saturna jest także ujawnianie słabości i zmuszanie do konfrontacji z rzeczywistością, więc inne Panny będą borykać się z rozpadem związku. Partner może być źródłem problemów, jednak ta próba miłości może was zbliżyć. Samotne Panny mogą mieć trudności z nawiązaniem relacji, a osoby, z którymi się zwiążą, mogą okazać się wielkim rozczarowaniem. To Saturn poddaje cię próbie i zmusza do rozpoznania autodestrukcyjnych wzorców, które uniemożliwiają ci znalezienie godnego partnera. Wiek ci służy. A raczej wiek cię pociąga. Według horoskopu na 2024 dla Panny jesteś w fazie, kiedy potrzebujesz odpowiedzialnej, niezawodnej, dojrzałej i dobrze sytuowanej osoby, którą pokochasz i będziesz przez nią kochana, a ktoś spod znaku Koziorożca lub z Saturnem w mocnej pozycji jest dla ciebie szczególnie odpowiedni. Zaćmienie Księżyca 18 września ma dużą rolę do odegrania w twoim życiu miłosnym, podobnie jak druga połowa marca i połowa sierpnia.

Horoskop 2024 dla Panny – praca, życiowe cele i pieniądze

Nikt nie osiągnął powodzenia, nie doświadczywszy niepowodzeń, a w roku 2024 chodzi o przekształcanie przeszkód w możliwości. Istnieje powód w horoskopie dla Panny na 2024 rok, dla którego pewna praca nie może być twoja, ludzie stoją ci na drodze i masz trudności finansowe. Po części powód jest karmiczny, ale ma to również związek z twoją tendencją do bycia łatwą ofiarą. Poświęć czas na opracowanie strategii, które przyniosą pożądane rezultaty, zamiast skupiać się na obronie lub odwecie na tych, którzy cię zranili. Gdy tylko Jowisz stanie u twego boku (25 maja), twój los się odmieni, chociaż może minąć kolejny rok, zanim dotrzesz tam, gdzie chcesz być. Rolą Jowisza jest otwieranie przed tobą drzwi, a te otworzą się szybciej, jeśli będziesz gotowa przez nie przejść. Innymi słowy musisz dać ludziom znać, jaką jesteś gwiazdą – w powiedzeniu: „Udawaj tak długo, aż stanie się to prawdą” kryje się wielka mądrość. W połowie maja Pannę w horoskopie 2024 czekają ogromne możliwości, a wyjście ze strefy komfortu – poszerzenie obszaru poszukiwań czy to pod względem szukania pracy, czy znalezienia dla siebie niszy – to droga do sukcesu i szczęścia. Zaćmienia 25 marca, 8 kwietnia i 2 października padają na oś finansów, z jednej strony doprowadzą kwestię pieniędzy do punktu krytycznego, z drugiej zaś – zainspirują zyski.

Horoskop 2024 dla Panny – wskazówki gwiazd

Nigdy nie narzekaj, nigdy nie tłumacz. Nie trać czasu, próbując się bronić. Niech twoje czyny mówią za ciebie.

Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe) Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze