fbpx

Marcowy numer SENSu

Marcowy numer SENSu

Na dworze piękne słońce, a ty padasz ze zmęczenia? Znamy to! Co więcej – pomożemy! To może być wiosenne przesilenie, ale wcale nie musi. W najnowszym SENSie odkrywamy, że brak energii może mieć swoje źródła w toksycznych relacjach lub pracy, która nie daje satysfakcji. Jak to jest w Twoim przypadku? Zapraszamy do lektury!
W numerze znajdziesz praktyczne rady, jak chronić swoją energię przed ludźmi, którzy chcą ci jej trochę podkraść: złośliwymi uwagami, wiecznymi oczekiwaniami, niepotrzebną krytyką. Dowiesz się, jak nie trwonić swoich sił na rzeczy, które nie są tego warte oraz jak brać przykład z osób, które energię mnożą, na przykład poprzez muzykę (jak Alicja Węgorzewska). Dla zainteresowanych mamy też qigong, czyli energetyczne ćwiczenia oddechowe.

Z okładki spogląda orzechowo nasza gwiazda Agnieszka Grochowska, w bardzo energetycznym kolorze. Opowiada, dlaczego po urodzeniu dziecka pewne słowa tracą na swoim znaczeniu, a czasem bywają zbyt mało pojemne, by oddać szczęście.

Reżyserka Agnieszka Glińska zdradza, jak mebluje i remontuje siebie, a Kasia Maciąg, gwiazda komedii romantycznej “Facet (nie)potrzebny od zaraz”, mówi o tym, jak odnalazła swoje miejsce w życiu.

Polecamy też dodatek Twój coaching, w tym miesiącu w całości poświęcony podejmowaniu decyzji. Jak wybierać, by nie żałować? Mamy na to kilka sposobów.

Mało tego, doradzimy, jak postępować ze stalkerem, by nie rujnował nam życia, a także podsuniemy ćwiczenia, które zwiększą samoakceptację.

Zacznij wiosnę z SENS-em, wtedy naprawdę zawita w Twoim życiu!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze