fbpx

Usiądź wygodnie. Siedziska do relaksu i pracy z Le Pukka

Usiądź wygodnie. Siedziska do relaksu i pracy z Le Pukka
Le Pukka Concept Store

Obecnie krzesła zachwycają indywidualnymi i fantazyjnymi kształtami. Projektanci stawiają nie tylko na wygodę i funkcjonalność siedziska, ale również na design, nietypowe połączenia materiałów i coraz bardziej wyszukaną kolorystykę.
Krzesła plastikowe, poliwęglanowe łączymy z tradycyjnym drewnem oraz metalem. Pojawiają się wzory i pikowania. Takie krzesła idealnie sprawdzą się w komplecie z minimalistycznym drewnianym stołem, tworząc ciekawe kontrastowe połączenie.

Le Pukka Concept Store
Solidne i drewniane krzesła dobrze wyglądają w kuchni i pasują do wielu stylów. Przy wyspie kuchennej nadal królują ponadczasowe hokery, najlepiej te z delikatnym oparciem.

Le Pukka Concept StoreStołki kuchenne zaoszczędzą miejsca w małej kuchni, ponieważ łatwo można wsunąć je pod blat. Przezroczyste krzesła nadadzą lekkość i wrażenie większej przestrzeni w mieszkaniu i świetnie dopasują się do drewnianego stołu.

Le Pukka Concept Store

W doborze krzeseł do stołu możemy śmiało postawić na eklektyzm lub całkowity minimalizm. Ważne, żeby zachować proporcje i nie wybierać dużych krzeseł do niewielkich stołów i odwrotnie. Warto też szczególnie zwracać uwagę, by siedzisko było dobrze wyprofilowane, najlepiej z oparciem sięgającym nieco poniżej łopatek.

Le Pukka Concept StoreDo domowego biura dobrze jest zainwestować w krzesło obrotowe z regulowanym siedziskiem i podłokietnikami, które zapewni komfort na długie godziny pracy przy komputerze. W ogrodowych trendach rządzą wygodne, duże pufy oraz rattan – ekologiczny, bardzo wygodny i wprowadzający do naszego ogrodu niezwykły klimat.

Le Pukka Concept Store

Dla osób ceniących relaks i długie leniuchowanie najlepiej sprawdzi się duży wygodny fotel. Może współgrać z innymi meblami , ale może być też świetnym kontrastem dla stonowanych wnętrz. W ofercie jest mnóstwo tapicerowanych foteli w łagodnych barwach i takich o indywidualnym charakterze np. w patchwork i kolorowe tkaniny.
Le Pukka Concept Store

Ekspert: KatarzynaKuźma, Le Pukka Concept Store
Wszystkie meble zaprezentowane na zdjęciach są dostępne w Le Pukka Concept Store

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze