1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. MeMeMe - dla prawdziwych księżniczek

MeMeMe - dla prawdziwych księżniczek

kosmetykomania.pl
kosmetykomania.pl
Makijaż to tajna broń kobiet. To również świat, którego magii potrafimy ulec bez reszty!

Kosmetyki to zabawki dla dorosłych dziewczynek. Kolorowe, cukierkowe puzderka są skutecznym antydepresantem - pozwalają mi na chwile zapomnieć o ciut szarej rzeczywistości.

</a>

Jednym z moich ostatnich odkryć jest brytyjska marka o wymownej nazwie "". "Me"czyli "Ja", pozwala skupić całą uwagę na siebie. Oryginalne, nasycone barwy uzupełnione są bogata gama naturalnych beży, złota i łososiowych różów, dzięki czemu łatwo można wykonać najmodniejszy tej wiosny makijaż w stylu "nude". Idealna, lekko błyszcząca cera, subtelnie zarumienione policzki, delikatna kreska na powiekach i usta w delikatnych, pastelowych kolorach -  to makijaż dla kobiety pewnej siebie, dla której życie to nie splot przypadków, lecz  dążenie i osiąganie własnych celów, realizacja marzeń - nawet tych na pozór niemożliwych!

W poszukiwaniu tej marki, lecz również innych nowości kosmetycznych, warto zajrzeć do sieci. Tu, wśród wielu sklepów internetowych, ciekawą i wyróżniająca się ofertę prezentuje . Sklep ten jest idealny dla wszystkich kobiet, dla których makijaż to zabawa, a kosmetyki kolorowe pozwalają każdego dnia wyczarować nową siebie. Co ważne, sklep jest dystrybutorem nie tylko bajkowych "MeMeMe Cosmetics, lecz również marek profesjonalnych, takich jak Kryolan czy Beautyblender.

Artykuł reklamowy

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze