1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Z odwagą i siłą w nowy sezon

Zobacz galerię 9 Zdjęć
Uwolnić się od ograniczeń: najpierw tych wewnętrznych, a w konsekwencji zewnętrznych. Uwolnić tą cząstkę siebie, która jest, ale której jeszcze nie doświadczyłaś, a tego właśnie najbardziej potrzebujesz. W buncie jest moc, żeby odkryć siebie i zmienić swoje życie. Dlatego kolekcja Patrizii Pepe na jesień/zimę 2022 została stworzona pod hasłem CHANGED. 

Odważna, dynamiczna, odzwierciedlająca siłę i świadomość nowej ery, w której liczy się wolność, kreatywność, autentyczność. Kolekcja ukazuje DNA Patrizii Pepe, a jest nią czystość. Dostrzegamy ją w minimalizmie sylwetki, nasyceniu barw, monochromatyzmie. W ubraniach zaproponowanych przez tą markę na nowy sezon poczujemy wolność, zabawę, przekorę, zuchwałość.

Śmiały look może okazać się pomocny w przekraczaniu progu psychicznego, który oddziela nas od dzikiej części naszej natury, od tej części, która dba o siebie nawet wtedy, gdy trzeba postąpić wbrew normom i konwencjom. To w niej zamieszkują pasje, nieokiełznane marzenia, tam spotkamy się z naszą twórczą naturą, z wewnętrzną artystką, podróżniczką, uzdrowicielką. Czasem jednak ta część z nas przykryta jest niespełnieniem.

Patrizia Pepe, zachowując stylistyczną harmonię nowej kolekcji, zaczepnie namawia do DYSONANSU, czyli niezgody. Potrzeba nam nieco rozstrojenia, bodźca, który wybija z utartych schematów, uwalnia stłumione emocje, aktywuje do podjęcia ryzyka. Wszystko, co rewolucyjne i genialne, pojawia się jak grom, jak dreszcz, ponieważ ma wzburzyć, by wreszcie pojawiła się nowa jakość. W rozwoju osobistym kontakt z gniewem, praca żeby go świadomie poczuć i asertywnie wyrazić jest znaczącym etapem. Bunt i towarzyszące mu słowo NIE przenosi na wyższy lewel, na którym można już oddychać pełną piersią.

Odważne ubrania i akcesoria Patrizii Pepe w mocnych kolorach ze zmysłowymi, uwodzicielskimi wycięciami a także z wyraźną nutą dekadencji zadziałają jak siedmiomilowe buty w podroży prowadzącej do siebie. Patrizia Pepe ma dar elektryzowania – utożsamia się z innowacją, technologią, cyfrowym światem, ale jednocześnie celebruje piękno natury, która jest głównym źródłem energii i pozytywności. Jej darem dla nas jest DYSTANS, dzięki któremu możemy zanurzyć się kontemplacji i refleksji, aby znaleźć spokój w wolności od napięcia, spowodowanego hałasem świata. Bunt nie kłóci się z medytacją i samoświadomością, ich wspólnym mianownikiem jest wewnętrzna prawda. Poszczególne linie kolekcji jesień/zima 22 Patrizii Pepe spójnie splatają się w jeden przekaz: „Bunt – zawsze jest dobra pora!”

„Bold & Bright” to linia wyróżniająca się architektonicznymi fasonami, niebanalnymi dzianinami, żywiołową paletą barw. Udowadnia, że na przekór niesprzyjającym okolicznościom można wykreować świat, który mówi im NIE. Na chłodne szare miesiące Patrzia Pepe proponuje koszulki polo z japońskiej tkaniny technicznej, puchowe kurtkami łączącymi styl glamour z praktycznością oraz abstrakcyjny print pasków zebry.

„Hipnotical Night” przenosi w ciemność, pokazując że mrok ma magnetyczny urok. Seksualna energia jest energią życia, nieodzowną do podjęcia działań w nowym kierunku. Bunt pasuje do peleryny, matowych nylonowych tkanin, aplikacji z piór, motywu nocnych kwiatów w odcieniach fioletu i czerni, siatki wysadzanej kryształkami. Dotknięcie tabu pomaga na nowo zaistnieć.

„Serenity” wprawia w dobre samopoczucie. To ten moment, kiedy czujemy już zgodę ze sobą. Możemy się cieszyć odzyskaną wewnętrzną spójnością na łonie natury. W najnowszej kolekcji Patrizia Pepe znajdziemy ręcznie robione irlandzkie swetry czy T-shirty z haftem. Swojskiej dzianinie dodano nowoczesności i rozświetlenia za sprawą nitki z lureksu. Okrycia wierzchnie, żeby nie było za grzecznie, są oversize'owe, asymetryczne, czerpią z prostoty estetyki chińskiej.

Z buntem w parze idą podróże. Bilet w jedną stronę, niewielka walizka i wiatr we włosach dają poczucie wolności. Z dala od codzienności łatwej usłyszeć siebie. Linia „Tuscanese Shelter” składa hołd pięknu toskańskich wzgórz, miksując zielone odcienie i roślinne printy. Ten ekologiczny nastrój przeplata się z atmosfera imprez podczas zimowych ferii. Nie tylko wieczorem możemy nosić lureks, złote cekiny makro i aksamit z brokatem!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze