1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Idealnie gładka skóra bez względu na porę roku z Gillette Venus

(Fot. iStock)
Gładka skóra to przyjemność, na którą wiele kobiet lubi sobie pozwolić. W sezonie zimowym jednak, ze względu na pogodę, temperatury i inne niekorzystne czynniki, niektóre zabiegi kosmetyczne odchodzą w chwilowe zapomnienie. Kobiety coraz częściej całkowicie rezygnują z golenia w sezonie jesienno-zimowym – w czym nie ma nic złego. To w końcu taki czas w roku, kiedy nasze ciała są w zdecydowanej większości zakryte. Ciężko się jednak nie zgodzić, że uczucie jedwabiście gładkiej, miękkiej skóry jest bardzo komfortowe.

Współpraca reklamowa

W te święta możesz podarować właśnie to uczucie bliskiej ci osobie – zestawy upominkowe od Gillette Venus to nie tylko gwarancja perfekcyjnie jedwabistej skóry, ale także wyjątkowej delikatności i ukojenia, w dowolnym miejscu na ciele. Propozycją świątecznego prezentu od marki są:

Zestaw z maszynką Venus Smooth, wymiennym ostrzem oraz żelem Satin Care. Jedno ostrze wystarcza aż na cztery tygodnie golenia1, a każde użycie pozostawia skórę miękką i jedwabiście gładką. Maszynka zawdzięcza swoją skuteczność twardym jak diament ostrzom, a delikatność - nawilżającym paskom Lubrastrips i poduszeczkom. Golenie jest szybkie i efektywne i nie powoduje podrażnień ani efektu truskawkowej skóry. Żel Satin Care jest dopełnieniem skuteczności maszynki, zapewniając jej idealny poślizg przy każdym goleniu, a dzięki ekstraktowi z aloesu działa łagodząco, nawilża skórę, jednocześnie chroniąc ją przed zacięciami czy podrażnieniami.

Cena: 49,00 PLN

(Fot. materiały partnera)Zestaw zawierający maszynkę do golenia Venus Extra Smooth Sensitive ze specjalnie zaprojektowanym uchwytem, wymienne ostrze, uchwyt na maszynkę pod prysznic oraz kosmetyczkę. Maszynka do golenia Venus, wyposażona w paski nawilżające SkinElixir jest idealna dla wrażliwej skóry – chroni ją, umożliwiając golenie bez podrażnień. Głowica maszynki jest wyposażona w 5 twardych jak diament i bardzo cienkich ostrzy, które gładko przesuwają się po skórze, pozostawiając ją miękką i delikatną. Ważne jest też to, że każda głowica pasuje do każdej rączki Venus – można je więc dopasowywać wedle własnych potrzeb.

Cena: 89,99 PLN

1W przypadku golenia 3 razy w tygodniu

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze