1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Truskawkowa Pełnia w Strzelcu – lekcja optymizmu

Truskawkowy Księżyc to energia optymizmu – mamy przecież pełnię wiosny, soczystą zieleń za oknem i słodkie truskawki w miseczce – która uruchomi chęć do działania. (Fot. iStock)
Truskawkowy Księżyc to energia optymizmu – mamy przecież pełnię wiosny, soczystą zieleń za oknem i słodkie truskawki w miseczce – która uruchomi chęć do działania. (Fot. iStock)
Zamiast bać się tego, co może się wydarzyć, miejmy świadomość, że w każdej chwili wszystko może się wydarzyć. 4 czerwca pełnia obudzi w nas pewność, że osiągniemy to, czego chcemy, i wiarę, że przyjdzie to, co dla nas najlepsze.

Truskawkowy Księżyc – energia optymizmu

Pełnia będzie miała miejsce 4 czerwca w niedzielę na 13 stopniu osi Strzelec – Bliźnięta o godzinie 5.42. Strzelec niesie w sobie archetypy wędrowca, nauczyciela i filozofa. Oraz poszukiwacza prawdy. Przedstawiany jako pół-człowiek, pół-koń z łukiem i strzałą w dłoni jest symbolem złożoności ludzkiej natury. Jesteśmy wieloma aspektami siebie – jeśli się tym zaciekawimy, poszerzymy swoją osobowość. Dzięki temu wykorzystamy okazje, jakie zaoferuje nam Strzelec – podopieczny Jowisza, planety, która daje sposobność do korzystania z życia. Pełnia Księżyca w Strzelcu skłoni nas, żebyśmy pomyśleli o sobie jak o strzale – szybująca w przestworzach ma ogląd rzeczywistości z zupełnie innej perspektywy. Nie jest najważniejsze, gdzie wyląduje, ale jaką trajektorią leci – co ją spotyka po drodze. Mając to na uwadze, zawsze może pozwolić sobie na zwrot akcji, żeby przywitać nadchodzącą zmianę. Strzelec mówi nam o tym, żeby poszerzać ogląd i podążać za wizją.

Truskawkowy Księżyc to energia optymizmu – mamy przecież pełnię wiosny, soczystą zieleń za oknem i słodkie truskawki w miseczce – która uruchomi chęć do działania. Obudzi się w nas pewność, że osiągniemy to, czego chcemy, i wiara, że wydarzy się to, co dla nas najlepsze. Strzelec – najbardziej pozytywny ze znaków – skutecznie pozwala zapominać o tym, że się boimy, mamy wątpliwości, coś wydaje się zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Strach wynika jedynie z naszego ograniczonego postrzegania, które dzięki Strzelcowi może w mig się zmienić i wówczas uwolnimy się od wszystkiego, co blokujące.

Dzięki temu, że podczas pełni sporo do powiedzenia mają także Bliźnięta – lustrzany znak Strzelca, w którym przebywa Słońce – możemy zacząć działać bardzo konkretnie. Podczas gdy Strzelec koncentruje się na większych celach, Bliźnięta dbają o szczegóły. Połączenie możliwości tych dwóch znaków sprawi, że lewa logiczna półkula mózgu będzie ściśle współpracować z prawą – kreatywną. Ich integracja oznacza, że zaczynamy zadawać pytania i poszukiwać odpowiedzi, a wszystko to dzieje się na wyższym poziomie – przekracza zwyczajowe postrzeganie. Jednocześnie jednak odnajdujemy magię w przyziemności, w przyjmowaniu teraźniejszych doświadczeń, kreując w ten sposób przyszłe według życzeń. Żeby tak się stało, potrzebujemy okiełznać ciemną stronę Bliźniąt – chodzi o to, żeby się nie dekoncentrować, zatrzymać kołowrót sprzecznych myśli i poplątanych emocji. Żeby nie reagować ani lękiem, ani odrętwieniem, nie ignorować głosu intuicji i nie zamartwiać się.Jeśli podczas pełni odnajdziemy wewnętrzny spokój i zaufanie, Strzelec i Bliźnięta zainspirują nas do zdobywania informacji, które poszerzą nasze spojrzenie, i odnajdziemy pewność, że wszystko ułoży się po naszej myśli. Otworzymy się na przyjęcie nowych prawd, które mogą okazać się rewolucyjne – bo pokażą, że to, o czym marzymy, jest prostsze i bardziej prawdopodobne, niż nam się wydaje.

Optymistyczny Księżyc w Strzelcu podczas pełni znajdzie się w trygonie z Marsem w Lwie, który doda mu jeszcze więcej skuteczności, odwagi i pasji. Ten Mars potrafi zawalczyć o to, co kocha i czego pragnie, zgodnie z tym, kim jest. Wenus w Raku w opozycji do Plutona zaś zachęci, żeby zrewidować, co czujemy jako jednostka, a co niekoniecznie jest po drodze z tym, co wynieśliśmy z rodzinnego domu. Wskaże miejsca, gdzie boli nas to dziedzictwo, żebyśmy ujrzeli drogę ku uzdrowieniu. Wreszcie Jowisz w sekstylu do Saturna – czyli w pozytywnym aspekcie – namówi nas, żebyśmy podczas pełni zwolnili, połączyli się ze sobą i własną zdolnością do tworzenia obfitości. W szerszej perspektywie chodzi o to, żeby nasza ekspansja była świadoma.

Co Truskawkowy Księżyc przyniesie każdemu znakowi zodiaku?

Baran: Pełnia w dziewiątym domu rządzonym przez Jowisza, poszerzy twoje horyzonty umysłowe. Uwolnisz się od przekonań, które cię ograniczają. Zaryzykuj, żeby zacząć się uczyć czegoś nowego, wybierz nową ścieżkę rozwoju. Pomyśl inaczej. Wyjdź ze strefy komfortu umysłowego. Dobry czas na zaplanowanie dalekiej rozwijającej podróży.

Byk: Truskawkowy Księżyc pokaże prawdę na temat zasobów, którymi dysponujesz. Chodzi tu nie tylko o finanse, lecz także twój osobisty ukryty potencjał. Doznasz oświecenia na temat tego, czy wspólna własność rzeczywiście jest wspólna i czy jest sprawiedliwy przepływ – kto ile daje, a kto ile bierze. Dzięki pełni w ósmym domu dowiesz się czegoś o swojej wewnętrznej mocy.

Bliźnięta: Pełnia wezwie was do całkowitej szczerości, która zostanie wyrażona w waszych związkach – partnerskich i biznesowych. Obecność Truskawkowego Księżyca w siódmym domu relacji oznacza wiele głębokich rozmów pełnych wyjaśnień bez ściemniania i ślizgania się po powierzchni rzeczywistości. Pytajcie, odpowiadajcie, otwierajcie się na prawdę.

Rak: Pod wpływem odwiedzin Truskawkowego Księżyca w szóstym domu zapragniesz, by twoja codzienność była mniej rutynowa, a bardziej spontaniczna. Przekonasz się, co robisz jedynie z przyzwyczajenia, a wcale ci już nie służy, i jak to zmienić, żeby każdy dzień przynosił więcej radości. Jeśli zmagasz się z jakimiś zdrowotnymi problemami, nastąpi przełom w leczeniu.Lew: Pełnia dla ciebie wydarzy się w piątym domu astrologicznym. Oznacza to okazję, żebyś siebie zaprezentował w świetle jupiterów. Wyjdź do świata ze swoimi pomysłami, swoją kreatywnością, swoją prawdą. Zostaniesz zauważony i dostaniesz brawa, pod warunkiem że będziesz autentyczny. Czas pełni poza tym poprawi ci humor i nastroi do zabawy.

Panna: Wielkie marzenia dotyczące twojego życia rodzinnego czy nieruchomości zostaną spełnione. Truskawkowy Księżyc w czwartym domu przyniesie ci dobre wiadomości dotyczące tych tematów. Bardziej pozytywnie spojrzysz na swoje najbliższe otoczenie i znajdziesz powody, żeby cieszyć się domowym życiem ze swoimi najbliższymi. Przestaniesz obawiać się o swoje miejsce na ziemi.

Waga: Pełnia Księżyca w Strzelcu w trzecim domu popchnie cię do poszukiwania wiedzy w jakiejś dziedzinie, która cię fascynuje. Poszerzysz swoje horyzonty umysłowe: dowiesz się czegoś nowego, ale nie tylko – zrobisz też coś konkretnego w tym kierunku. Podcast, kurs online, webinar? Będziesz wiedzę chłonąć lub przekazywać. Czeka cię udana komunikacja z ludźmi na wielu polach.

Skorpion: Zaczniesz nieszablonowo myśleć o swoich pieniądzach i źródłach dochodów. Doznasz oświecenia, jak je zwielokrotnić i sprawić, żeby płynęły z miejsc, które są zgodne z twoją wewnętrzną prawdą. Truskawkowy Księżyc w drugim domu otworzy cię na obfitość materialną. Uwierzysz, że nieustanny przepływ jest czymś naturalnym i zawsze na wyciągnięcie ręki.

Strzelec: Pełnia w twoim pierwszym domu to cudowna okazja, żebyś odkrył jakąś ważną prawdę o sobie – dotrze do ciebie, jak w istocie się postrzegasz i czy jest to aktualne. Poczujesz, żeby na pierwszym miejscu postawić swoje priorytety, odkryć nowe potrzeby. Zapragniesz być spontaniczny i zawalczysz o swoją wolność. Doskonały czas, żeby na wszelkie sposoby wyrażać siebie.Koziorożec: Lubisz porządek, dyscyplinę, kontrolę, ale pełnia w dwunastym domu sprawi, że o nich zapomnisz. Czas na rozluźnienie się, zanurzenie się w swoich emocjach i poddanie się sile wyższej. Nie będzie ci się chciało pracować, nie będziesz myślał o obowiązkach i wyznaczonych zadaniach do wykonania. Pogrążysz się w marzeniach i dobrze, bo dostrzeżesz szerszą wizję życia.

Wodnik: Odwiedziny Truskawkowego Księżyca w jedenastym dom spowodują, że stworzysz kluczowe społeczne więzi i sojusze. Poświęcisz się jakiemuś grupowemu projektowi albo okaże się, że trzeba szczerze porozmawiać z przyjacielem. Na tych polach światło dzienne ujrzy prawda, ale też na horyzoncie ukażą się okazje do rozwoju.

Ryby: Pełnia w dziesiątym domu, który odpowiada za karierę, skłoni was, żebyście się zastanowiły, czy wasza kariera i poczucie wewnętrznej wolności idą w parze. Jeśli coś was w pracy ogranicza, gdzieś tkwi jakaś nieprawda – powiecie temu „dość”. Pojawi się sposobność, żeby znaleźć nowe możliwości i wdrożyć innowacyjne podejście – abyście w życiu zawodowym czuły się – nomen omen – w pełni sobą.

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze