1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Małgorzata Kożuchowska spełnia marzenia w swoje urodziny

Aktorka, która obchodzi urodziny 27 kwietnia, wraz z Fundacją Mam Marzenie oraz serwisem siepomaga.pl zorganizowała zbiórkę pieniędzy. Przeznaczone one zostaną na spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji.

 

 

Zbiórka rozpoczęła się 21 kwietnia i potrwa do 8 maja. Jej celem jest zebranie pieniędzy, które zostaną przeznaczone na realizację marzeń podopiecznych Fundacji. Im więcej zostanie zebranych pieniędzy, tym więcej marzeń będzie można spełnić. Adres zbiórki to .

to społeczność osób, które chcą pomagać innym. „Pomagacze” wspierają akcje organizowane na serwisie oraz promują je przez Internet. By to zrobić wystarczy wejść na stronę siepomaga.pl, zalogować się, a potem wpłacić lub za pośrednictwem Internetu zacząć zbierać pieniądze na wybrany cel.

Z inicjatywą urodzinowej zbiórki wyszła Agnieszka Nowik z serwisu ,:

- Znane osoby wspierają wiele inicjatyw charytatywnych. Dzięki rozpoznawalności i obecności w mediach mogą naświetlić wiele problemów społecznych, które zniknęłyby w tłumie bez ich wsparcia. I chwała im za to! Jednak nie wszyscy chcą się angażować w pomaganie - zbiórka Pani Małgorzaty Kożuchowskiej jest pierwszą zbiórką urodzinową znanej osoby na Siepomaga. Jest to wyjątkowa zbiórka, ponieważ zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie, zawsze myślimy życzenie, a goście w pierwszej kolejności życzą spełnienia marzeń i zdrowia. A dzięki tym urodzinom, uda się spełnić marzenie niejednego dziecka, któremu brak zdrowia nie odbierze uroków dzieciństwa.

Małgorzata Kożuchowska od 7 lat jest Ambasadorką Fundacji Mam Marzenie, a od roku członkiem jej Rady Programowej. Prezes Fundacji, Anna Żórawska podkreśla, że współpraca z aktorką to dla nich duże wsparcie:

-  Dla nas Małgosia Kożuchowska to przyjaciółka i wolontariuszka taka jak my. Wkłada ogromne serce w realizację naszych założeń, a przede wszystkim, najważniejsze dla niej jest dobro naszych dzieci. Dla nich zawsze ma czas. Choć zdarza się, że nie może być z nami podczas każdego naszego przedsięwzięcia, zawsze robi wszystko, by nam pomóc choćby w najmniejszym stopniu. I właśnie dlatego Małgosia bez wahania zgodziła się podzielić swoją urodzinową radością z nami.

Aktorka zapytana dlaczego pomaga odpowiada krótko:

- Pomaganie jest dla mnie czymś zupełnie naturalnym i oczywistym. Ktoś powiedział kiedyś, że prawdziwą wartość człowieka poznaje się po tym ile z siebie potrafi dać innym.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze