fbpx

Let’s Dance with CCC!

Let’s Dance with CCC!
materiały promocyjne

Widzieliście już żółte plakaty, które pojawiły się na ulicach Warszawy? Ruszyło prawdziwe taneczne szaleństwo, do którego przyłączyli się m.in. Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Joanna Horodyńska i Karolina Gilon. Ale do zabawy zapraszamy wszystkich przyjaciół i fanów marki CCC – czas na Let’s Dance with CCC Shoes. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Wygląda na to, że najbardziej rygorystyczna izolacja już za nami, oderwijmy się na chwilę od tego, co się dzieje wokół nas – czas na więcej słońca, śmiechu i radości – czyli na taniec. A ponieważ kluby, dyskoteki i koncerty na razie pozostają w strefie marzeń, taneczny parkiet przenosi się na Instagram i Tik Tok! To właśnie tam do zabawy zaprosiliśmy najlepszych influencerów, którzy rzucają sobie wyzwania do robienia tanecznych figur i układów.

Chcemy, aby bawili się z nami także wszyscy przyjaciele CCC. Wystarczy, że wrzucą na swoje profile filmiki, na których tańczą i odpowiednio je oznaczą, w tym hashtagami całej akcji: #letsdancewithCCC oraz #CCCdancechallenge, a będą mieli szansę na zdobycie świetnych nagród. Trzy osoby – autorzy najlepszych filmików – otrzymają karty podarunkowe do naszych sklepów o wartości 1000 zł każda, a dla kolejnych siedmiu osób karty o wartości 300 zł!

Do tańca zapraszamy Was także co piątek, na profil CCC na Instagramie. Tam, wybrani wokaliści, wokalistki i zespoły grają dla was mini koncerty w trakcie transmisji live. Zaczęliśmy od Bovskiej, w tym tygodniu do tańca porwie was Baranovsky, a zaproszeń na kolejne koncerty wypatrujcie na oficjalnych kanałach CCC.

Wyraź siebie, przekaż nam swoją pozytywną energię i podejmij taneczne wyzwanie od CCC!