1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda
 4. >
 5. Ultraformer III i HIFU, czyli skuteczny sposób na lifting bez skalpela

Ultraformer III i HIFU, czyli skuteczny sposób na lifting bez skalpela

materiały prasowe
Zobacz galerię 10 Zdjęć
Czy istnieje sposób na widoczne napięcie skóry, redukcję podwójnego podbródka, czy też likwidację boczków bez skalpela, szwów, nacięć i blizn?

Tak! Dzięki nowoczesnej kosmetologii. Innowacyjny zabieg Ultraformer III, z zastosowaniem technologii HIFU, umożliwia uzyskanie spektakularnych efektów, które porównać można z inwazyjnymi procedurami. Jednakże podczas tego zabiegu nie ma bólu ani mechanicznej ingerencji w tkanki. Do skóry przykładana jest specjalna głowica, miejsce przy miejscu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie ma potrzeby stosowania nawet kremów znieczulających. Po zabiegu nie występują poważniejsze efekty uboczne. U niektórych osób pojawić może się zaczerwienienie, które zniknie po kilku godzinach.

HIFU czyli High Intensity Focused Ultrasound

zogniskowanej fali ultradźwiękowej. W przypadku można regulować głębokość jej wnikania, a do dyspozycji mamy: 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 2 mm, 6 mm, 9 mm. Dzięki temu można dostosować parametry do indywidualnych potrzeb.

Ultraformer III, dzięki któremu można uzyskać efekt długotrwałego liftingu twarzy i ciała oraz odmłodzenie nawet o 10-15 lat, wykorzystuje skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości do podgrzania tkanek na różnej głębokości. W efekcie tkanki obkurczają się, a skóra stymulowana jest do wytwarzania nowego kolagenumówi Łukasz Ludwikowski, Dyrektor Regionalny Bogdani Dermatologia

Fala ultradźwiękowa, wnikając w tkanki, powoduje powstawanie kontrolowanych mikrouszkodzeń i ich podgrzanie, a w konsekwencji obkurczenie włókien kolagenu. W efekcie dochodzi do reakcji organizmu, którą jest intensywna regeneracja – wzmożona produkcja włókien kolagenu i elastyny. Budują one strukturę skóry, stanowiąc naturalny wypełniacz.

Efekty

Rezultaty widoczne są niemalże natychmiast po wyjściu z gabinetu, ale są to dopiero pierwsze efekty, które przez kolejne tygodnie będą się pogłębiać. W tym czasie postępować będzie proces produkcji nowych włókien. Ogromną zaletą zabiegów Ultraformer III i technologii HIFU jest czas utrzymywania się efektów – aż do dwóch lat! W porównaniu w innymi zabiegami kosmetologicznymi jest to naprawdę imponujący wynik.

Wystarczy jeden zabieg!

W przypadku większości zabiegów kosmetologicznych, wykonywać trzeba je w seriach. Czasem są to cztery wizyty, a czasem znacznie więcej. Dlatego ogromną zaletą Ultraformera III jest to, że wystarczy tylko jeden zabieg dla otrzymania docelowych rezultatów. To ogromna zaleta. Nie trzeba bowiem czekać na rezultaty, które pojawią się dopiero po zakończeniu całej kuracji. Nie ma też konieczności planowania terapii z dużym wyprzedzeniem.

Działaj bez względu na porę roku!

Zabiegi Ultraformer III – HIFU wykonywać można przez cały rok – także latem. To rewolucyjne rozwiązanie, gdyż większość zabiegów kosmetologicznych nie powinno przeprowadzać się w okresie letnim. Stanowi to duże uniedogodnienie. W przypadku HIFU nie musisz czekać do jesieni. To właśnie wiosną i latem najczęściej przypomina nam się o tym, że chcielibyśmy poprawić wygląd naszej skóry. Teraz jest to możliwe!

Na co dokładnie pomogą zabiegi HIFU – Ultraformer III?

Jak już wspomniano, zabiegi Ultraformer III mają szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzą się zarówno w obszarze twarzy, jak i ciała. Za jego pomocą można zlikwidować zmarszczki czoła i oczu, zredukować opadającą powiekę czy bruzdę nosowo-wargową. HIFU pomaga też pozbyć się podwójnego podbródka, a także tzw. chomiczków.

Ultraformer III może być stosowany w obszarze:

 • pleców,
 • klatki piersiowej,
 • ramion,
 • pach,
 • brzucha,
 • boczków,
 • ud, czy łydek
Zabieg sprawdzi się także w przypadku nadmiaru skóry po nagłej utracie wagi czy po ciąży.

Warto zaznaczyć, że Clinica Cosmetologica oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji przed zabiegami. Podczas takiej wizyty obserwujemy skórę, a także przeprowadzamy dokładny wywiad, na podstawie którego ustalamy najlepszy plan kuracji. Oznacza to, że wybieramy zabieg dostosowany do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Ponadto upewniamy się, że nie ma przeciwwskazań do wykonywania zabiegów, gdyż bezpieczeństwo i zdrowie są dla nas najważniejsze. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy konsultacje z dermatologiemmówi Justyna Masal,

Zabiegi Ultraformer III to jedno z moich ulubionych rozwiązań. Technologia HIFU to połączenie skuteczności, efektywności, a także bezinwazyjności. Dzięki temu uzyskanie spektakularnych efektów nie wiąże się już poważnymi zabiegami i jest szerzej dostępne. Ogromną zaletą jest również długi okres utrzymywania się rezultatów, szczególnie w porównaniu z innymi dostępnymi zabiegami. Co istotne, efekty widoczne są bardzo szybko, a po zabiegu występują najczęściej jedynie delikatne zaczerwienieniamówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog

Umów się do jednej z naszych placówek w Trójmieście w ramach Clinica Cosmetologica:

, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3/81, 80-210 Gdańsk, Telefon: 58 506 64 81

, ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 80-001 Sopot, Telefon: 58 506 64 82

, ul. Powstania Styczniowego 22/2, 81-519 Gdynia, Telefon: 58 506 64 83

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze