1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Zdecydowane kolory nie tylko latem

Zdecydowane kolory nie tylko latem

Zobacz galerię 8 Zdjęć
Jesień zagościła u nas już na dobre i w najbliższym czasie nie zapowiada się, że pogoda będzie się polepszać. Większości z nas ta pora roku kojarzy się głównie z szarością, czernią i ponurymi kolorami, my jednak chcemy obalić ten mit i udowodnić, że to właśnie jesienią warto wyciągnąć z szafy najbardziej kolorowe ciuchy!

W związku z tym, że na zewnątrz jest szaro, wcale nie musisz zakładać na siebie kolejnej warstwy szarości. Wręcz przeciwnie – żeby cera wyglądała lepiej, i żebyś Ty nie czuła się ponuro powinnaś zdecydować się na kolorowe ubrania. Wielcy projektanci przekonują, że jesienią warto zainwestować w rzeczy o zdecydowanych barwach takich jak zieleń, żółć czy różne odcienie czerwieni. Taki wybór może dotyczyć total looku, ale w tym sezonie można też postawić na kontrastowe połączenia – na wybiegach czerwień łączona jest z fuksją, a żółć z kobaltem. Nie bój się zaszaleć.

Jesień to idealna pora, żeby bawić się wzorami, deseniami i kolorami. Ubierając się na cebulkę łatwo stworzyć stylizację, która nie tylko będzie wyglądała dobrze, ale też będzie przyciągać wzrok.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze