fbpx

Jesienny lookbook House: ciepło i na luzie

Jesienny lookbook House: ciepło i na luzie
House: lookbook jesień-zima 2013

Marka House kojarzyła mi się z modą dla bardzo młodych ludzi. Tym czasem, najnowszy lookbook udowadnia, że w każdzym aspekcie życia najważniejsze jest być młodym duchem.

Marka HOUSE przedstawia swój najnowszy, jesienny lookbook. Znalazły się w nim propozycje na chłodniejszą aurę – warstwy, ciepłe dzianiny i futrzane akcenty, a wszystko sfotografowane na ruchliwych ulicach wielkiego miasta.

Za tło zdjęć do jesiennego lookbooka HOUSE tym razem posłużył Berlin – miasto otwarte modne i towarzyskie. Ekipa HOUSE’a sportretowała go wieczorem i nocą, ilustrując główne trendy w najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji marki.

W damskiej części kolekcji możemy liczyć na powrót grunge’owo-rockowych inspiracji, z charakterystyczną warstwową sylwetką i mieszanką faktur i wzorów, w tym obowiązkowej kraty i elementów stylu college’owego. Są też akcenty bardziej dziewczęce i pastelowe kolory oraz nawiązania do stylu „countryside”, z miękkimi dzianinami, ciepłymi szalami i zabawnymi czapkami, które będą zbawieniem w coraz chłodniejsze, zimowe dni.

W męskiej kolekcji na jesienny sezon HOUSE proponuje przede wszystkim luźne, wygodne, miejskie fasony, jesienne płaszcze i kurtki, urozmaicone dodatkiem kraty, moro i pikowań, kolorowych melanży i futrzanych elementów, gdzieniegdzie ożywione mocniejszymi kolorami w nowoczesnych, młodzieżowych formach.

Zobacz: płaszcze damskie długie zimowe

Autorem zdjęć do lookbooka jest stale współpracujący z marką Rafał Milach a całość wyprodukowała agencja AFPHOTO. Autorką stylizacji jest Marta Kalinowska, makijaż i fryzury to dzieło Gosi Sulimy.

Ubrania prezentowane w jesiennym lookbooku HOUSE już niedługo pojawią się w salonach marki w całej Polsce.

Sprawdź również czapki z daszkiem damskie

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze