fbpx

Nowy wymiar BOHOBOCO

Nowy wymiar BOHOBOCO
fot. materiały prasowe

Projektanci Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek idą jak
burza. Po wielkim sukcesie, jakim był ich pierwszy autorski
pokaz w maju tego roku, teraz urzeczywistnia się ich kolejne
marzenie. Już we wrześniu otworzą oni swój butik w
centrum handlowym GALERIA MOKOTÓW.

BOHOBOCO to jeden z najgorętszych duetów kreatywnych ostatnich miesięcy. Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach regularnie goszczą na łamach magazynów modowych i już na stałe dołączyli do grona najznakomitszych polskich projektantów. BOHOBOCO wyróżnia charakterystyczny, niezwykle kobiecy styl, będący mieszanką nowojorskiego luzu, londyńskiej awangardy, paryskiej elegancji i włoskiego dolce vita. Każdy projekt to odpowiedni balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy, dla których bazę tworzą wyselekcjonowane tkaniny i kolory.

Pierwszy butik BOHOBOCO powstał dwa lata temu na ulicy Mokotowskiej. Nowa lokalizacja w GALERII MOKOTÓW to kolejny etap rozwoju marki. „Kochamy naszą pracę i zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób miało okazję zetknąć się z naszymi projektami.” – mówi Michał Gilbert Lach – „Twardo stąpamy po ziemi i zdajemy sobie sprawę, że większość Polaków robi zakupy właśnie w centrach handlowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na otworzenie butiku w jednym z najpopularniejszych tego typu miejsc w Warszawie. Dla nas będzie to zupełnie inny wymiar kontaktu z klientkami.”

Butik BOHOBOCO powstaje w prestiżowej części GALERII MOKOTÓW zwanej „złotą aleją” w sąsiedztwie popularnych światowych marek. Jego wnętrze stylem nawiązywać będzie do elegancji paryskich domów mody. „To będzie wyjątkowe miejsce, z miłym i ciepłym klimatem.” – mówi Kamil Owczarek – „Skrzypiącą, drewnianą podłogę w kolorze białym, zestawimy z zadziornymi graffiti na ścianie i industrialnymi dodatkami.”

Otwarcie butiku zaplanowano na drugą połowę września.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze