fbpx

Skóra pod troskliwą opieką

Skóra pod troskliwą opieką

Laboratoria marki Helena Rubinstein wykorzystują moc natury, aby oferować kobietom silnie skoncentrowane, awangardowe produkty pielęgnacyjne. Wykorzystują też wiedzę naukowców wielu dziedzin. Spektakularnie regenerująca skórę linia produktów Re-Plasty powstała we współpracy z dr. Michelem Pfulgiem, jednym z najbardziej znanych chirurgów estetycznych na świecie.

Wiedziona pragnieniem innowacji i potrzebą nowoczesności Helena Rubinstein inspirowała się odkryciami największych naukowców swoich czasów. Łączyła własne doświadczenie z fachową wiedzą dermatologów, chirurgów, lekarzy, dietetyków, chemików i biologów.

Marka Helena Rubinstein do dziś kieruje się podobną filozofią. Dlatego właśnie od lat współpracuje ze szwajcarską kliniką Laclinic-Montreux. Przyświeca im wspólny cel: pragną udoskonalać skórę kobiet. Założyciel Kliniki dr Michel Pfulg posiadł niezrównaną wiedzę specjalistyczną w zakresie mało inwazyjnego liftingu twarzy. Jednak medycyna estetyczna to nie wszystko. Zarówno doświadczenia marki Helena Rubinstein, jak i dr. Pfulga potwierdzają, że spektakularne efekty daje tylko holistyczne podejście do urody.

Skóra pod troskliwą opieką
Dr Michel Pfulg: Z marką HELENA RUBINSTEIN łączy nas wspólna wizja piękna. Kiedy spotkaliśmy się w 2008 roku, mieliśmy to samo pragnienie: zaoferować kobietom kompleksową kurację medyczną, która przedłuży efekty wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Nasza współpraca zaowocowała interwencyjną linią kosmetyczną Re-Plasty.

 

Dlatego właśnie powstała gama Re-Plasty – wyspecjalizowane formuły pielęgnacyjne inspirowane zabiegami estetycznymi. Kosmetyki Re-Plasty zawierają dermatologiczne składniki aktywne zamknięte w przyjemnych w stosowaniu sensorycznych formułach. Produkty zostały opracowane tak, aby dermatologiczne składniki aktywne były biodostępne dla najgłębszych warstw naskórka.

 

Skóra pod troskliwą opieką

Kliniczną wiedzę specjalistyczną zasila w Re-Plasty unikatowa cząsteczka Pro-XylaneTM, stymulująca odnowę komórkową. Badania klinicznie z 2003 roku potwierdziły, że molekuła ta pobudza regenerację komórkową i przyspiesza odnowę zranionej lub uszkodzonej skóry. Jej wyjątkową skuteczność kliniczną udowodniono w warunkach eksperymentalnych: skóra, która doznała niewielkich urazów, po aplikacji Pro-XylaneTM w pełni się zregenerowała. Dzięki Pro-XylaneTM w klinicznej dawce 30 proc. krem Re-Plasty Age Recovery Night zyskał sławę kultowego produktu. Nazywany jest „czarnym bandażem”, ponieważ działa na skórę podobnie jak opatrunek.  Krem został opracowany jako kuracja pozabiegowa, jednak świetnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji. Nasza skóra każdego dnia walczy z wolnymi rodnikami, promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami. Gdy na noc otulimy ją „czarnym bandażem”, będzie się szybciej regenerowała. Zmarszczki, niedoskonałości i uszkodzenia skóry staną się mniej widoczne. Dodatkowo zapewnimy sobie uczucie ukojenia, głębokiego nawilżenia i komfortu.

Manifest marki Helena Rubinstein
ULTRAKONCENTRACJA to nasze zobowiązanie
KOMÓRKI MACIERZYSTE to nasza skuteczność
POTĘGA NATURY to nasza inspiracja
PRZYJEMNE FORMUŁY to nasz znak rozpoznawczy
POSTĘPOWI NAUKOWCY to nasze autorytety
KLINIKI to nasze laboratoria eksperymentalne
USŁUGI VIP to nasza obsesja

Najlepiej w duecie

O skórę w ciągu dnia dba krem w białym słoiczku Age Recovery Day z linii Re-Plasty. Formuła zapewnia błyskawiczne ukojenie  i daje uczucie komfortu, którego często brak dojrzałej skłonnej do przesuszenia skórze. Poza tym ma charakterystyczne dla tej linii działanie regenerujące. Odpowiada za to kompleks składników – D-panthenolu, madekasozydu (substancja o właściwościach przeciwzapalnych pozyskiwana z wąkroty azjatyckiej) i znanej nam już supermolekuły Pro-XylaneTM . Podstawą dziennej pielęgnacji jest też ochrona antyoksydacyjna, dlatego w formule kremu znalazły się witamina C i E – silne przeciwutleniacze.

Taki skład sprawia, że skóra dzień po dniu wygląda lepiej. Znika wrażenie ściągnięcia i wyraźnie zmniejsza się wrażliwość.

Skóra pod troskliwą opieką
AGE RECOVERY NIGHT CREAM, krem regenerujący i przyśpieszający odnowę
AGE RECOVERY DAY CREAM, krem regenerujący na dzień o działaniu kojącym 

Produkty Helena Rubinstein są dostępne w wybranych Perfumeriach Sephora oraz w sklepie internetowym www.sephora.pl

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze