fbpx

Trendy w domu handlowym Vitkac

Turban Saint Laurent 3275 zł (Fot. materiały prasowe)

Z zewnątrz onieśmielający, a wewnątrz wciągający. Jak paryski magazyn „Wszystko dla pań” z powieści Emila Zoli – właśnie taki jest Vitkac. Na czterech poziomach zgromadzono w nim ponad 160 marek modowych i niezliczoną ilość trendów. A na początku nowego sezonu o trendy przecież chodzi.

Przez wybiegi tegorocznych pokazów jesień-zima 2020/2021  przetoczyła się seria barw, błysk cekinów, szelest falban, przeskalowane formy sukienek, miks najróżniejszych wzorów i zwracające uwagę akcesoria. Wszystkie te elementy z najnowszych kolekcji odnajdziemy właśnie w domu handlowym Vitkac. Począwszy od wciąż supermodnych i pożądanych torebek Bottega Venetta, przez eleganckie projekty Saint Laurent, a skończywszy na kultowym już monogramie Gucci.

Torebka Saint Laurent 8419 zł (Fot. materiały prasowe)

Moda z najwyższej półki i z ostatniej chwili dosłownie na wyciągnięcie ręki. Bo poza warszawskim sklepem prężnie działa, oczywiście, sklep online (z wysyłką na cały świat). Wciąż pamiętamy czasy, kiedy w Polsce znalezienie projektów ze światowych domów mody graniczyło z cudem – a dziś pod jednym dachem mamy wyrafinowane suknie Lanvin, bogate projekty od Dolce & Gabbana, dziewczęce sukienki szwedzkiej marki Ganni.

Spódnica Rag & Bone 1645 zł; top Rag & Bone 1185 zł;
buty Saint Laurent 7015 zł (Fot. materiały prasowe)

I wreszcie, last but not least, jest i całe piętro poświęcone modzie męskiej, często wciąż traktowanej po macoszemu na naszym polskim modowym rynku. Więcej na www.vitkac.com

Marynarka Gucci 14 005 zł (Fot. materiały prasowe)
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze