1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kolekcje
  4. >
  5. Poznaj przyszłość nowoczesnej bielizny, innowacyjny komfort i styl z kolekcją bielizny Triumph na sezon SS24

Poznaj przyszłość nowoczesnej bielizny, innowacyjny komfort i styl z kolekcją bielizny Triumph na sezon SS24

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
W sezonie wiosna/lato'24 Triumph kontynuuje wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz rozwija zarówno istniejące, jak i nowe linie produktów, które rewolucjonizują pojęcie nowoczesnej bielizny. Marka kładzie nacisk na dopasowanie jej do różnorodnych typów kobiecych sylwetek oraz zaspokojenie indywidualnych preferencji i zróżnicowanych stylów życia kobiet.

Najlepszym tego przykładem jest kolekcja Smart, w której zastosowane technologie wynoszą komfort i styl do niespotykanego dotąd poziomu. Dostrzegając rozmaite i stale zmieniające się potrzeby współczesnych kobiet, Triumph poświęcił się tworzeniu intuicyjnej bielizny, która doskonale dopasowuje się do ich indywidualnych kształtów ciała. Kolekcja Smart stanowi kulminację lat badań i rozwoju, czego efektem jest linia produktów, wykorzystująca potencjał najnowszej technologii. Wszystko po to, aby zapewnić niezawodne dopasowanie, które jest całkowicie dostosowane do osobistych preferencji.

Kolekcja Smart to prawdziwy przełom w projektowaniu bielizny. Dzięki nowoczesnym materiałom i przełomowym rozwiązaniom inżynieryjnym każda linia w rodzinie Smart: Fit Smart, Flex Smart, Shape Smart i Smart Deco, w naturalny sposób podąża za kobiecą sylwetką, jednocześnie oferując niezrównane wsparcie. Zaangażowanie Triumph w innowacje przejawia się w każdym aspekcie kolekcji - od projektu i konstrukcji po dobór materiałów, co sprawia, że kobiety mogą czuć się pewnie w swojej bieliźnie, jak nigdy dotąd. Triumph zawsze był w czołówce pod względem wprowadzanych innowacji, starając się sprostać zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom kobiet.

Oferowany nieustannie szeroki wybór fasonów w kolekcji bielizny Smart, daje każdemu możliwość indywidualnego dostosowania ich do własnego gustu i stylu.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

W sezonie SS 2024 Triumph wprowadza również nowe, inspirowane trendami linie: Hypnotic Spotlight i Mysterious Spotlight. To kolekcje nowoczesnej i niezwykle modowej bielizny, które odważnie wychodzą z ukrycia, zachęcając do noszenia underwearu jako widocznej części stroju. A wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Kolejną nowością jest Smart Active Infusion. Innowacyjna kolekcja, którą można zestawiać i stylizować warstwowo, została zaprojektowana z wykorzystaniem szeregu inteligentnych rozwiązań, takich jak np. bio-technologia tekstylnej kontroli zapachu, która zapewnia skuteczną i trwałą świeżość ubrań i bielizny.

Dzięki niezachwianemu dążeniu do doskonałości, Triumph łączy nowoczesne wzornictwo z najnowszymi innowacjami w projektowaniu i technologii tkanin, tworząc kompleksową ofertę bielizny, która zaspokoi wymagania kobiet w każdym aspekcie ich życia. Od delikatnych koronkowych biustonoszy, które emanują zmysłowością, po elegancką bieliznę nocną miękko otulającą ciało, kolekcja SS24 Triumph zapewnia kobietom możliwość podkreślenia ich wyjątkowego stylu bez konieczności rezygnowania z komfortu, na który zasługują.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Pełna oferta bielizny marki Triumph na sezon SS24 dostępna jest na stronie pl.triumph.com

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze