1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks

Jak zadowolić kobietę seksualnie? – odpowiada Katarzyna Miller

Trzeba też uważać na to, że czasami coś lub kogoś spotykamy, jest to fajne i myślimy, że wszystko potem, kolejne przygody też takie będą, a później okazuje się, że wcale nie. (Fot. iStock)
Może niektórych pytanie o zaspokojenie kobiety zdziwi, ale odnosi się ono do całego życia, a nie tylko do obszaru seksualnego.

Suzan Giżyńska: W pierwszej chwili to pytanie może wydać się niepotrzebne, a odpowiedź na nie oczywista, ale wcale tak nie jest. Wielu mężczyzn nie wie, jakie oczekiwania ma kobieta oraz, jak zacząć zbliżenie seksualne. A to rozpoczęcie jest przecież najważniejsze! Faceci czasami nie zdają sobie sprawy z mocy gry wstępnej oraz z tego, jak ważna jest ona dla kobiety. Niewiele kobiet lubi szybkie numerki i niewiele potrafi od razu osiągnąć rozkosz. Większość potrzebuje trochę czasu i rozgrzewki.

Katarzyna Miller: Większość kobiet lub być oderwana od normalności, czyli wprowadzona w stan nadzwyczajny. Do tego potrzebna jest gra wstępna.

Suzan: Zauważyłam, że zapracowany facet chętnie ulżyłby sobie szybkim numerkiem i jest mu lepiej, a zapracowana kobieta... W życiu!

Katarzyna: Zapracowana kobieta potrzebuje stworzyć jakiś rodzaj nastroju, w którym ona jest ważna. Zdjąć z siebie ciężar tych wszystkich obowiązków i skupić się na odczuwaniu pragnienia, podniecenia, przyjemności.

Suzan: Większość mężczyzn jest leniwych w tej kwestii.

Katarzyna: No tak, najlepiej zrób mi loda, a ja będę sobie leżał. Kobieta potrzebuje przygotowania, rozgrzania, pocałunków, dotyku, itd. Jeżeli jednak przez dłuższy czas ma tego samego kochanka, między nimi wszystko już jest sprawdzone i poznane, szybkie numerki mogą być fajne. Faceci lubią takie sytuacje, kiedy np. żona włoży mężowi do kieszeni spodni karteczkę z napisem: "Będę tu na ciebie czekać cały dzień, gotowa i rozpalona, tylko twoja". Mężczyźni tez lubią taki rodzaj gry wstępnej!

Suzan: Wyobrażam sobie, że panowie to czytają i myślą: "No sorry, za każdym razem nastrój? Gra wstępna? Mam ją przenosić do innego świata? O, Boże Święty!". Trzeba zwrócić uwagę na to, że czym wolniej kobieta się rozkręca, im więcej uwagi trzeba jej poświęcić, tym seks jest lepszy!

Katarzyna: Tak! Kobieta musi po pierwsze cała zwilgotnieć, rozpuścić się, puścić emocje, zostawić obowiązki za sobą i nie myśleć o tym, co jest do zrobienia.

Suzan: Seks kobiety zaczyna się wiele godzin przed seksem, czyli w momencie, kiedy np. powiesz jej coś miłego. Panom, których interesuje temat, mogłybyśmy polecić bestsellerową książkę: She comes first Iana Karnera. Niestety nie jest przetłumaczona na polski. To ponad 200 stron technik rozmowy z cipką.

Katarzyna: Cudownie! Jest też znaczna różnica między tym, jak kochać się ze swoją stałą partnerką, a tym, jak rozbudzić kobietę "przy pierwszym razie". Pamiętam, że gdy byłam młodą dziewczyną usłyszałam kiedyś od faceta, że jestem cudowna i bardzo ma na mnie ochotę, ale ponieważ jestem dziewica, nie będzie się ze mną kochał, bo musiałby się napracować. Był leniwy i wiedział przynajmniej tyle, że od tego dużo zależy. W stałym związku para stwarza swój kod i już mają swoje znaki i gesty. Znają się i umieją odczytywać swoje nastroje. Mają swój własny sekretny język.

Suzan: Znasz książkę i film "Kochanek lady Chatterley"?

Katarzyna: Nie tylko znam, ale uwielbiam! Książkę i film. Lady Chatterley jest cudną dziewczyną, która ma w sobie dużo naturalności. Wie, że nie musi być skazana na brak seksu z tego powodu, że jej mąż wrócił z wojny bez genitaliów.

Suzan: Tam jest pokazane, że porozumienie intelektualne jest słabsze niż porozumienie seksualne.

Katarzyna: W książce nie jest to aż tak widoczne. Tam istnieje między nimi silne porozumienie, ale ono idzie przez ciało, przez co jest niezwykle prawdziwe.

Suzan: Z moich rozmów z facetami wynika, że ich zdaniem dla kobiety najważniejszy jest po pierwsze, duży rozmiar, im większy i grubszy tym lepszy, a po drugie prędkość, i moc seksu. Ma być szybko i mocno. Te dwie rzeczy, czyli rozmiar i szybkość to gwarancja sukcesu i satysfakcji kobiety. Zabawne. Przecież to kompletna bzdura!

 • Zadowolenie seksualne kobiety jest związane z jej zadowoleniem emocjonalnym i poczuciem bezpieczeństwa.
 • Jest to więc gra dla poważnych graczy, którzy traktują kobietę jako całość: duszę i ciało, a nie tylko obiekt seksualny.
 • Kobieta ma bardzo duże możliwości przeżywania przyjemności i w zależności od zaangażowania partnera otwiera się coraz bardziej.
 • Zadbana przez mężczyznę kobieta, kochana i doceniona ma w sobie mnóstwo źródeł niesamowitej przyjemności.
 • Kobieta otwiera się powoli i w przyjaznych warunkach.
 • Kobieta, która widzi w oczach mężczyzny, że jest atrakcyjna, zaczyna się taka czuć.
 • Jeżeli mężczyzna mówi: "Jakaś dziwna ta twoja nowa sukienka", to kobieta zaczyna się czuć dziwnie.
 • Kobieta jest stworzona do dawania, ale musi znaleźć partnera, który umie to docenić.
 • Czasami mężczyzna jest tak "nakarmiony" przez swoją matkę, że nie potrafi przyjmować od kobiety i wtedy ona nie może się rozwijać, gdyż nie ma komu dawać.
 • Kobieta potrzebuje więcej czasu na podniecenie się, dlatego pierwszy czynnik satysfakcji damsko-męskiej to czas - znajdź czas dla swojej kobiety.
 • Kobieta jest wrażliwa na czułość i słowa.
 • Jeżeli używasz słów do dobrych celów, czyli zależy ci na kobiecie, z którą chcesz iść do łóżka, to słowami możesz kobiecie bardzo dużo dać.
 • Mówienie kobiecie, że jest piękna, lub dokładnie, że ma cudowne piersi lub miękką skórę, zawsze będzie mile widziane.
 • Kobieta chce się czuć jedyna, wyjątkowa, za coś konkretnego wyróżniona. Pewien pan na pytanie kobiety, dlaczego właśnie z nią chce się ożenić, powiedział, że ma bardzo wąskie kostki u nóg i zawsze szukał kobiety z takimi kostkami. Ona się zaśmiała i uznała to za dobry powód - miała coś, czego nie miały inne.
 • Spraw, żeby ona się czuła wyjątkowa i nie chodzi tutaj o duże prezenty lub duże rzeczy. Czyli nie chodzi o to, żeby prezenty były kosztowne.
 • Jeżeli jest jedno słowo, które podsumowuje, co robić, żeby zadowolić kobietę, jest to słowo "powoli".
 • Nie oznacza to, że szybka akcja nigdy nie jest wskazana, ale wtedy kobieta powinna już być bardzo otwarta na seks i przygotowana na "skróty".
 • Kobiecie przyjemność sprawia odrywanie jej kobiecości krok po kroku. Panowie czasami pomijają tyle elementów kobiecego ciała: nie widza szyi, włosów, pleców, brzuszka, stóp, skóry. Lecą "na skróty" a potem są zazdrośni, że kobieta odchodzi do lepszego kochanka.
 • A jaki jest lepszy? Uważny, adorujący kobietę, dający jej dużo zanim weźmie sobie.
 • Zawsze możesz zapytać kobietę, co lubi, czego nie lubi, co sprawiłoby jej prawdziwą przyjemność. Samo całowanie może mieć tyle odsłon i może być takie namiętne.
 • Dobry kochanek eksperymentuje, kształci się, czyta, dowiaduje o nowych sposobach dawania rozkoszy, jest otwarty, ciekawy i ma motywacje.
 • Facet, który uważa, że jest świetny "w tych sprawach" i to mu wystarcza, zazwyczaj jednak jest średni. Pokora, panowie i edukacja. To jest właściwa droga!

(...)

Więcej:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Instrukcja obsługi kobiety Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska Zobacz ofertę promocyjną
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze