1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. W poszukiwaniu idealnego mężczyzny

W poszukiwaniu idealnego mężczyzny

123rf.com
123rf.com
Trudno stworzyć szczęśliwy związek. Idealny mężczyzna nie istnieje, ale przecież gdzieś są ci wierni i gotowi zaangażować się naprawdę. Dlaczego więc znowu trafiłaś na tego krętacza? A może ciągle wybierasz ten sam (zły) typ facetów?

Poniżej 10 typów, których powinnaś unikać, jeśli zależy ci na trwałym związku. Być może któryś z nich do idealny mężczyzna… ale na pewno nie dla ciebie.

Wieczny chłopiec
. Nie rozstaje się ze swoją konsolą i jeszcze nie wyprowadził się od rodziców. Wygodnie mu z mamusią, który zrobi pranie i poda jedzenie pod nos.

Bywalec.
Gra na gitarze i zaprasza się w modne miejsca. A nawet czasami poświęca ci trochę uwagi. Tylko dlaczego kiedy indziej całymi dniami nie możesz się z nim skontaktować ?

Biseksualista
. I tak w końcu wybierze twojego kolegę...

Zdeklarowany rozwodnik.
Już właśnie się wyprowadza z domu, ale ciągle coś...  W łóżku jest wam fajnie, ale nie można wyjść między ludzi, bo przecież to utrudni rozwód.

Facet, którego nie znoszą twoi znajomi
. Znajomi błagają cię, żebyś go zostawiła, ale jesteś głucha na wszelkie argumenty. Dopiero po rozstaniu widzisz, że to była pomyłka od samego początku.

Zdystansowany
. Kochasz go całym sercem, bo to idealny mężczyzna dla ciebie. Ale on chyba nie podziela twojego zaangażowania. Nie trać czasu na przekonywanie, że stworzycie doskonały związek. I tak nie zrozumie.

Gość z problemami
. Kiedy jest w formie, wszystko układa się dobrze. Ale kiedy wpada w dół, staje się nie do zniesienia. Na pewno nie zmieni się tylko dlatego, że weźmiecie ślub.

Maniak zdrowego stylu życia
. Nie potrafi zrozumieć, że możesz jeść hamburgery. Jeśli się nie nawrócisz, związek nie ma szans.

Zaprogramowany na seks
. Rzadko myśli o czymś innym niż seks. Najchętniej nie wychodziłby z łóżka. A przecież cię kocha, to w czym problem?! A na przykład w tym, że żyjesz w innym rytmie albo po prostu właśnie teraz nie masz ochoty na seks.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze