fbpx

Już dziś czat z ekspertem!

Kobiety czasem myślą na zasadzie: „Jestem ze Stefanem, ale to nie jest na serio, bo za rogiem być może czeka na mnie miłość mojego życia… Więc w Stefana nie angażuję się za bardzo”. Albo w ogóle w nikogo się nie angażują.
Deklarowane przez nie potrzeby są raczej czytelne – mężczyzna ma być miły, uwodzicielski, rycerski. Tak czytelne, że mogą na nich bazować przeróżni oszuści matrymonialni albo uwodziciele po kursach prezentacji… Jeśli więc chcesz wiedzieć dlaczego mamy nierealne oczekiwania wobec partnerów i co się może stać, gdy nie podążamy za marzeniami, wejdź już jutro o 19.00 na czat.onet.pl i porozmawiaj o tym z Renata Mazurowską.

Renata Mazurowska to dziennikarka, trener umiejętności osobistych i społecznych oraz współautorka książki „BLISKO, NIE ZA BLISKO. Terapeutyczne rozmowy o związkach”

Jeśli chcesz porozmawiać o tym, jak budować zdrowe relacje przeczytaj w grudniowym Sensie lub na www.zwierciadlo.pl

Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach

 

Renata Mazurowska i Paweł Droździak są autorami wydanej właśnie książki „Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach” (Helion 2012). To zbiór 14 rozmów o najważniejszej potrzebie człowieka – o potrzebie bliskości i o tym, w jaki sposób ją realizujemy w najbliższych nam relacjach: z rodzicami, dziećmi i partnerami.