1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie
  4. >
  5. "Piękno w Zdrowiu" - wyjątkowa akcja profilaktyczna

"Piękno w Zdrowiu" - wyjątkowa akcja profilaktyczna

Zdrowie i piękno idą w parze. Dlatego listopad dla nas to miesiąc wyjątkowej akcji "Piękno w zdrowiu".

Dzięki uważności i skupieniu się na potrzebach własnego ciała możemy nie tylko lepiej zadbać o zdrowie fizyczne ale również o rozwój i dobra kondycję psychiczna i emocjonalną. Szczególnie ważna jest profilaktyka zdrowotna. Partner medyczny akcji  LUX-MED zaprasza na badania profilaktyczne, które pozwalają wcześnie wykryć i zdiagnozować ewentualny problem ze zdrowiem.

Akcja zdrowotna "Piękno w Zdrowiu" jest kolejnym impulsem ku temu, by lepiej o siebie dbać, by nauczyć się wsłuchiwać w własne potrzeby.

Piękno w zdrowiu” jest impulsem, który sprawia, że kobiety wykorzystują ten moment, aby zrobić coś dla siebie i nie tylko – zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Dlatego dużą wagę przykładamy do przypominania o profilaktyce i regularnych badaniach, które powinniśmy wykonywać przynajmniej raz w roku. Zadbajmy o siebie i swoich bliskich - namawia gorąco Katarzyna Montgomery, redaktor naczelna magazynu Zwierciadło.

W ramach akcji, która trwać będzie przez cały listopad zostało również zaplanowane wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 5 listopada w CH Złote Tarasy w Warszawie. Imprezę poprowadzą Katarzyna Montgomery i Agata Młynarska.

Więcej o wydarzeniu przeczytasz tutaj!

Organizatorem akcji jest Magazyn Zwierciadło, a jej partnerem medycznym Grupa Lux Med. Partnerami akcji są: LaciBiosFemina, Nicorette, Reebok, Physiogel Dermokosmetyki, Marco Aldany, Sephora i Odzieżowe Pole.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze