fbpx

SENSOWNIA Centrum Psychoterapii Gestalt w Poznaniu.

Zobacz co jest za Twoimi zamkniętymi drzwiami… i nadaj temu sens. Zapraszamy Cię.
SENSOWNIA Centrum Psychoterapii Gestalt i Diagnozy Psychologicznej to miejsce w Poznaniu, w którym otrzymasz profesjonalną i dostosowaną do Twoich potrzeb pomoc psychoterapeuty i psychologa.

Jako zespół pracujemy w podejściu humanistycznym – psychoterapii Gestalt – i systemowym. Ważny jest dla nas kontakt z klientem oraz poznanie jego indywidualnego problemu i kontekstu, w jakim żyje. Wierzymy, że każda osoba posiada w sobie potencjał do rozwiązania swoich trudności, a my pomagamy go odnaleźć i rozwinąć. Psychoterapia to dla nas proces pomagania w odnalezieniu własnej drogi i swojego miejsca.

Pracujemy z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, a także rodzinami i parami, które doświadczają w swoim życiu różnego rodzaju trudności.

Zapraszamy Cię do SENSOWNI, jeśli przeżywasz trudności w swoim życiu związane z depresją i lękiem. Masz kłopoty z nawiązaniem znajomości, utrzymaniem kontaktu z ludźmi, na których Tobie zależy, jeśli „zawsze dzieje się tak samo” w każ-dym Twoim związku. Jeżeli straciłeś bliską Tobie osobę i jesteś w procesie żałoby. Chcesz dowiedzieć się jakie są przyczyny Twoich problemów i znaleźć ich rozwiązanie. Jeśli chcesz rozwijać drzemiące w Tobie możliwości i żyć pełniej wykorzystując swój potencjał.

Jeśli znajdujesz się w sytuacji kryzysowej zaoferujemy Tobie wsparcie emocjonalne, a także skontaktujemy Ciebie ze współpracującymi z nami prawnikiem i psychiatrą. Pomożemy Tobie w sytuacji kryzysu w małżeństwie prowadząc mediacje rodzinne.

Proponujemy także pracę z dziećmi wymagającymi szczególnej opieki i wsparcia. W każdej sytuacji wspieramy zarówno dzieci, jak i ich rodziców, ucząc wzajemnej komunikacji, zrozumienia i szacunku. Prowadzimy zajęcia stymulacji neurorozwojowej dzieci, wspomagające ich rozwój i pomagające pokonać istniejące problemy rozwojowe.

Nasza oferta to:

  • psychoterapia indywidualna dorosłych
  • psychoterapia par i rodzin
  • terapia zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży
  • diagnoza psychologiczna dorosłych (osobowości, inteligencji, zaburzeń pamięci, funkcjonowania emocjonalnego) i dzieci (trudności szkolne, dysleksja, dysgrafia, dysortografia, ocena poziomu rozwoju intelektualnego, gotowości szkolnej)
  • stymulacja neurorozwojowa dzieci
  • interwencja kryzysowa
  • mediacje rodzinne
  • treningi i warsztaty psychologiczne

Zapraszamy także na naszą stronę, aby poznać szerzej naszą aktualną ofertę.
Ważne są dla nas standardy etyczne pracy oraz stały rozwój i poszerzanie naszych kompetencji. Wszyscy pracujący w SENSOWNI psychoterapeuci i trenerzy korzystają ze stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Zapraszamy Ciebie do SENSOWNI
SENSOWNIA Centrum Psychoterapii Gestalt i Diagnozy Psychologicznej
psychoterapia – diagnoza i badania psychologiczne – warsztaty
ul. Wzlotowa 21, 60-411 Poznań
www.sensownia.pl
sekretariat@sensownia.pl
tel. +48 509 354 699