1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Natalia Kliczko: „Tylko razem możemy zaprowadzić pokój”

Natalia Kliczko: „Tylko razem możemy zaprowadzić pokój”

Natalia Kliczko na koncercie „Sound of Peace” w Berlinie. (Fot. Christian Mang/Reuters/Forum)
Natalia Kliczko na koncercie „Sound of Peace” w Berlinie. (Fot. Christian Mang/Reuters/Forum)
Natalia Kliczko, żona mera Kijowa Witalija Kliczki, zabrała głos podczas koncertu pokojowego w Berlinie. „To, co dzieje się teraz z moim krajem, jest straszne” – przyznała.

W Berlinie odbył się muzyczny wiec solidarności z Ukrainą „Sound of Peace”. Przed Bramą Brandenburską przemówienie wygłosiła Natalia Kliczko. Żona mera Kijowa podziękowała tysiącom ludzi, którzy przyszli, aby okazać swoje wsparcie dla Ukrainy.

– To ważne, że tłumy się gromadzą. Ważne, żeby pokazać, że cały świat opowiada się za Ukrainą. To, co dzieje się teraz z moim krajem, jest straszne – przyznała Kliczko. Powiedziała też, że Ukraina walczy o pokój na całym świecie, a najważniejsze jest szybkie zakończenie wojny. – Tylko razem możemy zaprowadzić pokój – dodała. Po wystąpieniu zapowiedziała „nową piosenkę dla swojego kraju” i wykonała utwór „Lepsze dni”.

Natalia Kliczko jest żoną mera Kijowa i byłego pięściarza Witalija Kliczki. Pochodzi z Niemiec. Jest piosenkarką, trenowała lekkoatletykę i tenis. Wraz z dziećmi przebywa teraz w Hamburgu, gdzie niesie pomoc uchodźcom.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze