1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Drugi sezon „Wielkich Kłamstewek” już na HBO

Drugi sezon „Wielkich Kłamstewek” już na HBO

Nareszcie doczekaliśmy się wielkiego powrotu jednego z najpopularniejszych seriali HBO. "Wielkie Kłamstewka" z mistrzowską obsadą: Nicole Kidman, Reese Witherspoon,  Shailene Woodley i Alexandrem Skarsgårdem, czyli siedmioodcinkowy serial oparty na kryminalnej powieści Liane Moriaty okazał się ogromnym sukcesem.

Wielokrotnie nagradzana (kilka Złotych Globów oraz nagród Emmy) historia Celeste, Madeline, Jane, Bonnie i Renaty doczekała się kontynuacji, po szokującym, wzruszającym i niedopowiedzianym zakończeniu pierwszego sezonu.

Jak podkreślały same aktorki, mało kto spodziewał się, że serial okażę się aż takim sukcesem. Dlatego też oczekiwania stawiane pod adresem drugiego sezonu są szczególnie wysokie. Po tragicznym zakończeniu pierwszego sezonu serialu, w którym na jaw wyszły największe sekrety głównych bohaterek, a także śmierci męża Celeste - domowego tyrana, którego obraz zmieniał się z odcinka na odcinek, kobiety będą musiały zmierzyć się z konsekwencjami feralnej nocy.

O fabule nowego sezonu wiemy stosunkowo niewiele. Jedną z powszechnie znanych już informacji jest dołączenie do obsady przez Meryl Streep, która zagra matkę Perry'ego i teściową Celeste. Oprócz traumy związanej z zabójstwem Perry'ego, z jakimi zmierzyć się będą musiały bohaterki, każda z nich dalej pozostawiona jest ze swoimi problemami. A te, wcale nie kończą się wesołym happy endem.

Madeline coraz bardziej pogrąża się w małżeńskim kryzysie, Jane stara się rozpocząć życie na nowo, a Bonnie popada w depresję nie do końca znajdując zrozumienie w swoim partnerze. Celeste, bohaterka szczególnie wystawiona przez los na próbę, będzie musiała natomiast zmierzyć się nie tylko ze skutkami śmierci męża, pojawieniem się w jej życiu teściowej i poznawaniem nieznanych dotąd faktów z życia męża, ale również nieprzepracowaną sytuacją kobiety-ofiary przemocy domowej.

Drugi sezon będziemy mogli obejrzeć już 10 czerwca na HBO.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze